спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0322-0170.1 |
| диаметър | 257 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 104 mm |
| височина | 34 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| вътрешен диаметър | 160,5 mm |
| отвор | 10,6 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 522170
|
|
BENDIX 561642B
|
|
BOSCH 0986478675
|
|
BRADI 1180524
|
|
BRECO BS8060
|
|
BREMBO 09558710
|
|
BREMBO 09558775
|
|
CAR 142964
|
|
CIFAM 800405
|
|
DELPHI BG2628
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
FERODO DDF482
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
FERODO DDF4821
|
|
FERODO DRF482
|
|
FTE BS3955
|
|
GRAF DF29405
|
|
HELLA 8DD355103281
|
|
HELLA PAGID 8DD355103281
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300505
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
JURID 561642J
|
|
METELLI 230405
|
|
MGA D1205
|
|
MINTEX MDC782
|
|
NIPPARTS J3300505
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
NK 203401
|
|
PAGID 51203
|
|
PEX 140213
|
|
PILENGA V605
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
QUINTON HAZELL 637510
|
|
QUINTON HAZELL BDC3955
|
|
QUINTON HAZELL BSF3955
|
|
REMSA 637510
|
|
ROADHOUSE 637510
|
|
ROULUNDS BRAKING D2212
|
|
TEXTAR 92062700
|
|
TEXTAR 98200062701
|
|
TRW DF1428
43.49 €
-20%
34.79 €
|
|
VALEO 186617
|
|
ZIMMERMANN 285350000
|
|
ZIMMERMANN 285350050
|
|
HYUNDAI 5171228300
|
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 106 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 127 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 116 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 68 коня | дизел |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 68 коня | дизел |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 104 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 104 коня | бензин |
