спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1428 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 257 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| височина | 34 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 10,4 |
| кръг на дупките | 104 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16161
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
ABEX W0706
|
|
ACDelco AC2212D
|
|
APEC braking DSK611
|
|
ATE 24012201701
|
|
ATE 24032201701
|
|
BENDIX 561642B
|
|
BENDIX 561642BC
|
|
BLUE PRINT ADG04309
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
BORG & BECK BBD4989
|
|
BOSCH 0986478675
|
|
BOSCH 0986AB9880
|
|
BOSCH 0986BB4347
|
|
BOSCH F026A00893
|
|
BRADI 1180424
|
|
BRADI 1180524
|
|
Brake ENGINEERING DI955181
|
|
BREMBO 09558710
|
|
BREMBO 09558775
|
|
CAR 142964
|
|
CAR HPD964
|
|
DBA DBA453
|
|
DELPHI BG2628
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
DELPHI BG628
|
|
DELPHI BS3955
|
|
FAG BS3955
|
|
FERODO DDF482
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
FERODO DDF4821
|
|
FERODO DRF482
|
|
FIRST LINE FBD489
|
|
FTE BS3955
|
|
GIRLING 6014281
|
|
HELLA 8DD355103281
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300505
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
JURID 561642J
|
|
JURID 561642JC
|
|
LEMFÖRDER 1900002
|
|
LPR H2061V
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353611805240
|
|
MAPCO 15506
|
|
METELLI 230405
|
|
METZGER 637510
|
|
MEYLE 37155210002
|
|
MEYLE 37155210002PD
|
|
MGA D1205
|
|
MINTEX MDC782
|
|
NATIONAL NBD446
|
|
NIPPARTS J3300505
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
NK 203401
|
|
NK 313401
|
|
OBTEC A/S 444401V
|
|
PAGID 51203
|
|
PEX 140213
|
|
PILENGA V605
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
QH Benelux 57403
|
|
QUINTON HAZELL 637510
|
|
QUINTON HAZELL 831800
|
|
QUINTON HAZELL 831801
|
|
QUINTON HAZELL 831802
|
|
QUINTON HAZELL BDC3955
|
|
QUINTON HAZELL BSF3955
|
|
REMSA 637510
|
|
REMSA 831800
|
|
REMSA 831801
|
|
REMSA 831802
|
|
ROADHOUSE 637510
|
|
ROADHOUSE 831800
|
|
ROADHOUSE 831801
|
|
ROADHOUSE 831802
|
|
ROULUNDS RUBBER D2212
|
|
SEBRO 4957
|
|
TEXTAR 92062700
|
|
TEXTAR 98200062701
|
|
TRISCAN 812043101
|
|
TRUSTING DF304
29.96 €
-0%
29.96 €
|
|
VALEO 186617
|
|
VALEO 297617
|
|
WOKING P637510
|
|
ZIMMERMANN 2853500
|
|
ZIMMERMANN 285350000
|
|
ZIMMERMANN 285350050
|
|
HYUNDAI 5171228300
|
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 106 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA I (J-1) | 127 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 128 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 116 коня | бензин |
| Hyundai COUPE (RD) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 68 коня | дизел |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 68 коня | дизел |
