спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0325-0114.1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| диаметър | 288 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25,1 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 112 mm |
| височина | 55,4 mm |
| центриращ диаметър | 68,2 mm |
| вътрешен диаметър | 144,2 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 525114
|
|
BENDIX 562043B
|
|
BOSCH 0986478845
|
|
BOSCH 0986478893
|
|
BRADI 1582824
|
|
BREMBO 09693410
|
|
BREMBO 09693414
|
|
BREMBO 09693475
|
|
CAR 142239
|
|
CIFAM 800403
|
|
DELPHI BG3025
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
FEBI BILSTEIN 14160
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FERODO DDF846
55.06 €
-20%
44.04 €
|
|
FERODO DDF846C
59.29 €
-20%
47.43 €
|
|
FERODO DDF846C1
|
|
FTE BS4628
|
|
FTE BS7035
|
|
GRAF DF29403
|
|
HELLA 8DD355104471
|
|
HELLA 8DD355104481
|
|
HELLA PAGID 8DD355104471
|
|
HELLA PAGID 8DD355104481
|
|
JURID 562043J
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
METELLI 230403
|
|
MGA D1203
|
|
MINTEX MDC1017
|
|
NK 202545
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
PAGID 53963
|
|
PAGID 53963PRO
|
|
PEX 140635
|
|
PEX 140635N
|
|
PILENGA V156
|
|
QUINTON HAZELL 649610
|
|
QUINTON HAZELL BDC4628
|
|
QUINTON HAZELL BSF4628
|
|
REMSA 649610
|
|
ROADHOUSE 649610
|
|
ROULUNDS BRAKING D2250
|
|
SEBRO 7096
|
|
TEXTAR 92074200
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
TEXTAR 92074203
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
TEXTAR 98200074201
|
|
TEXTAR 98200074201PRO
|
|
TRW DF2776
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
TRW DF2776BP
|
|
VALEO 186601
|
|
ZIMMERMANN 600320900
|
|
ZIMMERMANN 600320950
|
|
FORD 1001093
|
|
FORD 1045994
|
|
SEAT 7M0615301E
|
|
SEAT 7M0615301G
|
|
VAG 7M0615301E
|
|
VAG 7M0615301G
|
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 90 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 116 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 174 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 90 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 146 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 110 коня | дизел |
| Ford GALAXY (WGR) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 150 коня | бензин |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 150 коня | бензин |
| Ford GALAXY (WGR) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | дизел |
| Seat ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 115 коня | дизел |
| Volkswagen SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 115 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
