спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0325-0199.1 |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 48,5 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| вътрешен диаметър | 140 mm |
| отвор | 13,7 mm |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 525199
|
|
BOSCH 0986479173
|
|
BREMBO 09A90510
|
|
HELLA 8DD355117961
|
|
HELLA PAGID 8DD355117961
|
|
PAGID 55377PRO
|
|
TRW DF6138
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
ZIMMERMANN 250135220
|
|
ZIMMERMANN 250135252
|
|
FORD 1686723
|
|
FORD 1790221
|
|
FORD AV611125DA
|
|
FORD AV611125DB
|
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 105 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 182 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 95 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 163 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 140 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III седан | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III Turnier | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 115 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III Turnier | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III Turnier | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 105 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III | 105 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 100 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 145 коня | |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 117 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III Turnier | 117 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III | 117 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III | 120 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 120 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 182 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 95 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 105 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 120 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 170 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 120 коня | бензин |
