спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6138 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 48,4 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| мярка на резбата | 13,8 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17586
59.29 €
-20%
47.44 €
|
|
AP 25261
|
|
APEC braking DSK2203
|
|
ATE 24012501991
|
|
ATE 24032501991
|
|
BENDIX 562752BC
|
|
BLUE PRINT ADF124311
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
BORG & BECK BBD5244
|
|
BOSCH 0986479173
|
|
BOSCH 0986479957
|
|
Brake ENGINEERING DI956915
|
|
BRECO BS8871
|
|
BREMBO 09A90510
|
|
CAR 1421741
|
|
CIFAM 800685
|
|
FEBI BILSTEIN 24565
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
FERODO DDF2062C
111.97 €
-20%
89.58 €
|
|
GALFER B1G22501991
|
|
GIRLING 6061383
|
|
HELLA 8DD355117961
|
|
METELLI 230685
|
|
MEYLE 5155215026
|
|
NK 202582
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
NK 312582
|
|
OPEN PARTS BDA215220
|
|
OPEN PARTS BDR215220
|
|
PAGID 55377PRO
|
|
sbs 1815202582
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
SWAG 50924565
|
|
TEXTAR 92237703
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
TRISCAN 812010179
|
|
TRISCAN 812010179C
|
|
VALEO 197461
|
|
VALEO 297461
|
|
ZIMMERMANN 250135220
|
|
ZIMMERMANN 250135252
|
|
ZIMMERMANN 250137120
|
|
FORD 1686722
|
|
FORD 1686723
|
|
FORD 1790221
|
|
FORD AV611125DA
|
|
FORD AV611125DB
|
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 105 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 95 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III седан | 150 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III Turnier | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 115 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 105 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III | 105 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 100 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 145 коня | |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 117 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
