спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0328-0254.1 |
| диаметър | 328 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| брой на дупките | 5 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| височина | 73,1 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 153,8 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 528254
|
|
BOSCH 0986479771
|
|
CAR 1421661
|
|
DELPHI BG9108
121.57 €
-20%
97.25 €
|
|
FEBI BILSTEIN 38576
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
PILENGA V544
|
|
ZIMMERMANN 150349420
|
|
BMW 34106787490
|
| BMW X3 (F25) | 258 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 258 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 313 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 184 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 306 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 184 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 245 коня | бензин |
| BMW X3 (F25) | 136 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 143 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 163 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 150 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 190 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 184 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 184 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 245 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 306 коня | бензин |
| BMW X4 (F26) | 190 коня | дизел |
| BMW X4 (F26) | 258 коня | дизел |
| BMW X4 (F26) | 313 коня | дизел |
| BMW X3 (F25) | 170 коня | бензин |
