спирачен диск ATE
спирачен диск
| Производител | ATE |
| Парт номер | 24.0330-0109.1 |
| диаметър | 332 mm |
| дебелина на спирачния диск | 29,9 mm |
| минимална дебелина | 27,6 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | с покритие |
| височина | 62,1 mm |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| вътрешен диаметър | 158 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| отвор | 16,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| наличен MAPPкод |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 530109
|
|
BENDIX 562134B
|
|
BOSCH 0986478974
|
|
BREMBO 09869780
|
|
BREMBO 09869781
|
|
CAR 142089
|
|
CIFAM 800784
|
|
DELPHI BG3628
85.97 €
-20%
68.78 €
|
|
FEBI BILSTEIN 21177
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
FERODO DDF1256
79.4 €
-20%
63.52 €
|
|
FERODO DDF1256C
245.32 €
-20%
196.26 €
|
|
FERODO DDF1256C1
|
|
FTE BS5250
|
|
GRAF DF29784
|
|
HELLA 8DD355107721
|
|
HELLA 8DD355107731
|
|
HELLA 8DD355107741
|
|
HELLA 8DD355107751
|
|
HELLA PAGID 8DD355107721
|
|
HELLA PAGID 8DD355107731
|
|
HELLA PAGID 8DD355107741
|
|
HELLA PAGID 8DD355107751
|
|
JURID 562134J
82.19 €
-20%
65.75 €
|
|
METELLI 230784
|
|
MINTEX MDC1131
|
|
NK 201547
|
|
PAGID 50321
|
|
PAGID 50321PRO
|
|
PAGID 50322
|
|
PAGID 50322PRO
|
|
PEX 140812
|
|
PILENGA V813
|
|
QUINTON HAZELL 660010
|
|
QUINTON HAZELL BDC5250
|
|
QUINTON HAZELL BSF5250
|
|
REMSA 660010
|
|
ROADHOUSE 660010
|
|
ROULUNDS BRAKING D1583
|
|
TEXTAR 92107200
99.11 €
-20%
79.29 €
|
|
TEXTAR 92107203
113.9 €
-20%
91.12 €
|
|
TEXTAR 92107300
|
|
TEXTAR 92107303
113.9 €
-20%
91.12 €
|
|
TEXTAR 92107305
|
|
TEXTAR 98200107201
|
|
TEXTAR 98200107201PRO
|
|
TEXTAR 98200107301
|
|
TEXTAR 98200107301PRO
|
|
TRW DF4187
|
|
TRW DF4187BPS
|
|
TRW DF4187S
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
ZIMMERMANN 150129800
|
|
ZIMMERMANN 150129820
|
|
ZIMMERMANN 150129850
|
|
BMW 34116750713
|
|
BMW 34116756045
|
|
BMW 34116765457
|
|
BMW 34116766036
|
|
BMW 34116794300
|
|
BMW 34116859679
|
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 222 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
