спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF1256 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 332 mm |
| височина | 62,1 mm |
| тегло | 22,32 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| кръг на дупките 1 | 120 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF1256
79.4 €
-20%
63.52 €
|
|
FERODO DDF12561
|
|
APEC braking DSK2223
|
|
ATE 24013001091
|
|
ATE 430109
|
|
BENDIX 562134B
|
|
BENDIX 562134BC
|
|
BOSCH 0986478973
|
|
BOSCH 0986478974
|
|
BOSCH 0986478973
|
|
BOSCH 0986478974
|
|
Brake ENGINEERING 956078
|
|
Brake ENGINEERING 956145
|
|
Brake ENGINEERING DI956145
|
|
BREMBO 09869780
|
|
BREMBO 09869780
|
|
DELPHI BG3628
85.97 €
-20%
68.78 €
|
|
FEBI BILSTEIN 21177
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
FERODO DDF12561
|
|
FTE BS5250
|
|
GIRLING 6041875
|
|
GRAF DF29784
|
|
JURID 562134J
82.19 €
-20%
65.75 €
|
|
JURID 562134JC
80.11 €
-20%
64.09 €
|
|
METELLI 230784
|
|
METELLI 230784
|
|
MINTEX MDC1131
|
|
NATIONAL NBD1080
|
|
NECTO WN1273
|
|
PAGID 50321
|
|
QH Benelux 57981
|
|
QUINTON HAZELL BDC5250
|
|
REMSA 660010
|
|
REMSA 660010
|
|
sbs 1815201547
|
|
TEXTAR 92107200
99.11 €
-20%
79.29 €
|
|
TEXTAR 98200107201
|
|
TEXTAR 98200107201
|
|
TRW DF4187
|
|
TRW DF4187S
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
VALEO 186808
121.58 €
-20%
97.26 €
|
|
WAGNER WGR12561
|
|
ZIMMERMANN 150129700
|
|
ZIMMERMANN 150129700
|
|
BMW 34116750713
|
|
BMW 34116756045
|
|
BMW 34116765457
|
|
BMW 34116766036
|
|
BMW 34116794300
|
| BMW X5 (E53) | 286 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 184 коня | дизел |
| BMW X5 (E53) | 222 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 231 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (E53) | 218 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
| BMW X3 (E83) | 286 коня | дизел |
