спирачен диск AUTOMEGA
спирачен диск
| Производител | AUTOMEGA |
| Парт номер | 3061503013A0A |
| брой на дупките | 5 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| външен диаметър | 288 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ACDelco AC2329D
|
|
ASHUKI 149788A
|
|
ATE 24012501081
|
|
ATE 24112501081
|
|
BENDIX 561856B
|
|
BENDIX 561856BC
|
|
BOSCH 0986478619
|
|
BOSCH F026A01335
|
|
BREMBO 09674710
|
|
BREMBO FS057000
|
|
DELPHI BG2729
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
FEBI BILSTEIN 11205
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
FERODO DDF706
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FERODO DDF7061
|
|
FTE BS4531
|
|
GIRLING 6027581
|
|
HELLA 8DD355104331
|
|
HELLA PAGID 8DD355104331
|
|
ICER 78BD5302C
|
|
JP GROUP 1163102300
|
|
JP GROUP 1163102309
|
|
JURID 561856J
|
|
JURID 561856JC
|
|
KAGER 370529
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 6040117
|
|
LEMFÖRDER 2139901
|
|
LPR V2311V
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
MAGNETI MARELLI 351582420500
|
|
MAGNETI MARELLI 360406009300
|
|
MAPCO 15866
|
|
MASTER-SPORT 24012501081SETMS
|
|
METELLI 230448
|
|
METZGER 24586
|
|
MEYLE 1155211026
|
|
MEYLE 1155211026PD
|
|
NK 204753
|
|
NK 314753
|
|
OPTIMAL BS4930
|
|
PAGID 53945
|
|
PEX 140631
|
|
QH Benelux 649310
|
|
QH Benelux BDC4531
|
|
QUINTON HAZELL BDC4531
|
|
REMSA 649310
|
|
ROADHOUSE 649310
|
|
SASIC 9004898J
|
|
SWAG 30911205
|
|
TEXTAR 92072800
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
TOPRAN 103586
|
|
TRISCAN 812029119
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0735040
|
|
TRW DF2758
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
VAICO V1080053
|
|
VALEO 186521
|
|
ZIMMERMANN 600320220
|
|
ZIMMERMANN 600320252
|
|
AUDI 3A0615301A
|
|
SEAT 3A0615301A
|
|
SKODA 3A0615301A
|
|
VW 3A0615301A
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 184 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 190 коня | бензин |
