спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF706 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 288 mm |
| височина | 28,2 mm |
| тегло | 14,48 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF706
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FERODO DDF7061
|
|
APEC braking DSK924
|
|
ATE 24012501081
|
|
BENDIX 561856B
|
|
BENDIX 561856BC
|
|
BOSCH 0986478619
|
|
Brake ENGINEERING 955485
|
|
Brake ENGINEERING DI955485
|
|
BRECO BS8200
|
|
BREMBO 09674710
|
|
BREMBO 09674710
|
|
DELPHI BG2729
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
FEBI BILSTEIN 11205
66.43 €
-20%
53.15 €
|
|
FERODO DDF7061
|
|
FTE BS4531
|
|
GRAF DF29448
|
|
HP (ZEBRA) 57584
|
|
JURID 561856J
|
|
JURID 561856JC
|
|
LPR V2311V
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
MAGNETI MARELLI 158242E
|
|
MAGNETI MARELLI 158242E
|
|
METELLI 230448
|
|
METELLI 230448
|
|
MGA D1248
|
|
MINTEX MDC915
|
|
NATIONAL NBD618
|
|
NECTO WN958
|
|
PAGID 53945
|
|
QH Benelux 57584
|
|
QUINTON HAZELL BDC4531
|
|
QUINTON HAZELL BDC4531P
|
|
REMSA 659120
|
|
sbs 1815204753
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
sbs 1815304753
|
|
TEXTAR 92072800
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
TEXTAR 98200072801
|
|
TRW DF2758
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
VALEO 186521
|
|
ZIMMERMANN 600320200
|
|
SEAT 3A0615301
|
|
VAG 3A0615301
|
|
VAG 3A0615301A
|
|
VW 3A0615301
|
|
VW 3A0615301A
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 184 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 101 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 190 коня | бензин |
