спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104330 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дебелина | 53,5 mm |
| външен диаметър | 300 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| тегло | 7,220 kg |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17401
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
A.B.S. 17401OE
|
|
AP 25174V
|
|
APEC braking DSK2636
|
|
ASHUKI US104330
|
|
ATE 24012202281
|
|
ATE 24112202281
|
|
BORG & BECK BBD4493
|
|
BOSCH 0986479653
|
|
Brake ENGINEERING DI956663
|
|
BRECO BV8784
|
|
BREMBO 09A74211
|
|
BREMSI DBB764V
|
|
CAR 1421245
|
|
CAR HPD1245
|
|
E.T.F. 192356
|
|
FERODO DDF1764
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
FERODO DDF17641
|
|
FREMAX BD4292
|
|
LPR M2033V
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
MAXTECH 8736040000
|
|
MAXTECH 8736046060
|
|
MAXTECH 8736046880
|
|
MAXTECH 8736046980
|
|
OPEN PARTS BDR206520
|
|
PROTECHNIC PRD6129
|
|
TRISCAN 8120231012
|
|
TRISCAN 8120231012C
|
|
ZIMMERMANN 400364520
|
|
CHRYSLER 05135505AA
|
|
CHRYSLER 5135505AA
|
| Chrysler CROSSFIRE | 335 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE Roadster | 335 коня | бензин |
