спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | M2033V |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| за номер артикул | M2033V |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| минимална дебелина | 19,4 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 43,5 mm |
| диаметър | 300 mm |
| брой на дупките | 5 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR M2033V
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
MERCEDES-BENZ 2104230812
|
|
ATE 24012202281
|
|
BOSCH 0986479653
|
|
CAR 1421245
|
|
FERODO DDF1764
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
INTERBRAKE MD201V
|
|
PAGID 54372PRO
|
|
PILENGA V911
|
|
REMSA 692910
|
|
ROADHOUSE 692910
|
|
TEXTAR 92137200
|
|
ZIMMERMANN 400364500
|
|
CHRYSLER 5135505AA
|
| Mercedes E-CLASS (W210) | 354 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 306 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C208) | 279 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A208) | 279 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C208) | 347 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 279 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS комби (S202) | 306 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A208) | 347 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 354 коня | бензин |
| Mercedes SLK (R170) | 354 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 354 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W210) | 354 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C209) | 306 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C209) | 367 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W203) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 231 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS купе (CL203) | 231 коня | дизел |
| Mercedes CLK кабриолет (A209) | 306 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A209) | 367 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS T-Model (S203) | 367 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE | 335 коня | бензин |
| Chrysler CROSSFIRE Roadster | 335 коня | бензин |
| Mercedes CLK (C209) | 388 коня | бензин |
| Mercedes CLK кабриолет (A209) | 388 коня | бензин |
