спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADA104362 |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| дебелина | 53,5 mm |
| външен диаметър | 330 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 24 mm |
| тегло | 12,150 kg |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18218
|
|
ABE C3Y037ABE
90.5 €
-20%
72.4 €
|
|
APEC braking DSK2936
|
|
ASHIKA 6009917
|
|
ASHUKI US104362
|
|
BORG & BECK BBD6004S
|
|
CIFAM 8001568C
|
|
fri.tech. BD1546
|
|
HELLA 8DD355122681
|
|
HELLA PAGID 8DD355122681
|
|
JAPANPARTS DI917
|
|
JAPKO 60917
|
|
KAISHIN CBR523
|
|
MDR MFD2917
|
|
METELLI 231568C
|
|
MINTEX MDC2684
|
|
PAGID 55748
|
|
TEXTAR 92274803
146.74 €
-20%
117.39 €
|
|
TRISCAN 8120101071C
|
|
TRUSTING DF1546
|
|
CHRYSLER 52124762AB
|
|
JEEP 52124762AB
|
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 286 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 352 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 190 коня | дизел |
