спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADB114313 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| тегло | 4,21 kg |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18205
|
|
A.B.S. 18205OE
|
|
AP 15037
|
|
AP 15037V
|
|
APEC braking DSK2997
|
|
ATE 24011003581
|
|
BORG & BECK BBD5408
|
|
BOSCH 0986479728
|
|
Brake ENGINEERING DI956982
|
|
BRECO BS6029
|
|
BRECO BV6029
|
|
BREMBO 08B64910
|
|
BREMBO 08B64911
|
|
BSF 11824
|
|
CAR 1421704
|
|
CAR HPD1704
|
|
CIFAM 8001379C
|
|
COMLINE ADC1774
|
|
DELPHI BG4561
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
DELPHI BG4561C
106.23 €
-20%
84.99 €
|
|
E.T.F. 192815
|
|
FEBI BILSTEIN 43822
52.52 €
-20%
42.01 €
|
|
FERODO DDF2123C
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
FERODO DDF2123C1
|
|
FREMAX BD2899
|
|
GIRLING 6063534
|
|
JURID 562792JC
|
|
KAWE 6144100
|
|
LPR B2072P
|
|
MAGNETI MARELLI 360406121400
|
|
MAGNETI MARELLI 360406121401
|
|
METELLI 231379C
|
|
METZGER 6110645
|
|
MEYLE 3155230021
|
|
MEYLE 3155230021PD
|
|
MINTEX MDC2712
|
|
MOTAQUIP LVBD1650
|
|
NATIONAL NBD1861
|
|
NiBK RN1602
|
|
OPEN PARTS BDR261110
|
|
OPTIMAL BS9102
|
|
PAGID 55387
|
|
PILENGA 5139
|
|
QUINTON HAZELL BDC6063
|
|
REMSA 6144100
|
|
ROADHOUSE 6144100
|
|
TEXTAR 92238703
|
|
TEXTAR 92238705
|
|
TRISCAN 8120111046C
|
|
TRUSTING DF1656
|
|
TRW DF6353
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
WOKING D6144100
|
|
ZIMMERMANN 150348720
|
|
MINI 34209804830
|
|
MINI 34219811539
|
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
