спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6353 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 280 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| височина | 50,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18205
|
|
ATE 24011003581
|
|
BENDIX 562792BC
|
|
BLUE PRINT ADB114313
52.28 €
-20%
41.82 €
|
|
BOSCH 0986479728
|
|
Brake ENGINEERING DI956982
|
|
BREMBO 08B64910
|
|
BREMBO 08B64911
|
|
CAR 1421704
|
|
CIFAM 8001379C
|
|
FERODO DDF2123C
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
GIRLING 6063534
|
|
METELLI 231379C
|
|
METZGER 231379C
|
|
PILENGA 5139
|
|
REMSA 6144100
|
|
ROADHOUSE 6144100
|
|
TRISCAN 8120111046C
|
|
WOKING D6144100
|
|
ZIMMERMANN 150348720
|
|
MINI 34209804830
|
|
MINI 34219811539
|
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 190 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
