спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADB114315 |
| дебелина на спирачния диск | 21,9 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дебелина | 44 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| тегло | 5,6 kg |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17865
|
|
A.B.S. 17865OE
|
|
AP 25420
|
|
AP 25420V
|
|
APEC braking DSK2060
|
|
ATE 24012202041
|
|
BORG & BECK BBD4256
|
|
BOSCH 0986478606
|
|
BOSCH 0986479B39
|
|
BOSCH 0986AB6416
|
|
BOSCH F026A01226
|
|
Brake ENGINEERING DI956134
|
|
BRECO BS9030
|
|
BRECO BV9030
|
|
BREMBO 09865520
|
|
BREMBO 09865521
|
|
BREMSI DBB127V
|
|
BSF 11542V
|
|
CIFAM 800666C
|
|
COMLINE ADC1713V
|
|
DELPHI BG3661
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
Dr!ve+ DP1010110791
|
|
EUROBRAKE 5815204050
|
|
FARCOM 231209
|
|
FEBI BILSTEIN 43858
56.18 €
-20%
44.94 €
|
|
FERODO DDF1127
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
FERODO DDF11271
|
|
FERODO DDF1127C1
|
|
FOMAR Friction FO2576
|
|
FREMAX BD2891
|
|
fri.tech. BD0825
|
|
FTE BS5312
|
|
FTE BS5312B
|
|
FTE BS5312HB
|
|
GIRLING 6041971
|
|
HELLA 8DD355120611
|
|
HELLA PAGID 8DD355120611
|
|
ICER 78BD28912
|
|
JP GROUP 6063100100
|
|
JP GROUP 6063100109
|
|
JURID 562139J
72.83 €
-20%
58.26 €
|
|
JURID 562139JC
76.99 €
-20%
61.59 €
|
|
KAGER 371108
|
|
KAWE 662410
|
|
KEY PARTS KBD4256
|
|
LPR B2008V
48.13 €
-20%
38.51 €
|
|
LPR B2008VR
|
|
MAPCO 15657
|
|
MASTER-SPORT 24012202041SETMS
|
|
MASTER-SPORT 24012202041SESETMS
|
|
MASTER-SPORT 24032202041SESETMS
|
|
MAXTECH 8730420000
|
|
MAXTECH 8730426060
|
|
MAXTECH 8730426880
|
|
MAXTECH 8730426980
|
|
METELLI 230666C
|
|
METZGER 6110207
|
|
METZGER 662410
|
|
MEYLE 3155213027
|
|
MEYLE 3155213027PD
|
|
MGA D1402
|
|
MINTEX MDC2619
|
|
NATIONAL NBD1125
|
|
NECTO WN1146
|
|
NiBK RN1160
|
|
NK 204050
|
|
NK 314050
|
|
OPEN PARTS BDA190220
|
|
OPEN PARTS BDR190220
|
|
OPTIMAL BS7450
|
|
OPTIMAL BS7450C
|
|
PAGID 55624
|
|
R BRAKE 78RBD22891
|
|
REMSA 662410
|
|
ROADHOUSE 662410
|
|
ROTINGER RT2822
|
|
ROTINGER RT2822T5
|
|
SASIC 9004806J
|
|
sbs 1815204050
|
|
sbs 1815314050
|
|
ST-TEMPLIN 0311021490
|
|
ST-TEMPLIN 0311021495
|
|
STELLOX 60201319SX
|
|
STOP 562139S
|
|
TEXTAR 92262403
52.66 €
-20%
42.13 €
|
|
TEXTAR 92262405
|
|
TRISCAN 812011150
|
|
TRISCAN 812011150C
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0834113
|
|
TRUSTING DF825
|
|
TRW DF4197
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
WAGNER WGR11271
|
|
WOKING D662410
|
|
ZIMMERMANN 150340020
|
|
ZIMMERMANN 150340052
|
|
MINI 34116774984
|
| Mini MINI (R50, R53) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 75 коня | бензин |
