спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92262403 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 276 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/05 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| отверстие за болт на джанта (мм) | 16,2 |
| тегло | 5,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2624 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 31,5 cm |
| Широчина на опаковка | 30 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002624
|
|
TEXTAR 98200262401
|
|
A.B.S. 17865
|
|
AP 25420
|
|
ATE 24012202041
|
|
BLUE PRINT ADB114315
55.7 €
-20%
44.56 €
|
|
BOSCH 0986478606
|
|
BREMBO 09865520
|
|
BREMBO 09865521
|
|
DELPHI BG3661
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
HELLA PAGID 355120611
|
|
MINTEX MDC2619
|
|
PAGID 55624
|
|
TEXTAR 92262405
|
|
MINI 34116774984
|
| Mini MINI (R50, R53) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 75 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 90 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 116 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 170 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 88 коня | дизел |
