спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC443109 |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 3 |
| дебелина | 58,7 mm |
| външен диаметър | 302 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| тегло | 5,930 kg |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17776
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
A.B.S. 17776OE
|
|
ABE C45023ABE
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
AP 14971
|
|
AP 14971V
|
|
APEC braking DSK2697
|
|
ASHIKA 6105501
|
|
ASHUKI C65240
|
|
ATE 24011003301
|
|
BORG & BECK BBD4763
|
|
BOSCH 0986479318
|
|
Brake ENGINEERING DI956804
|
|
BRECO BS7762
|
|
BRECO BV7762
|
|
BREMBO 08A75510
|
|
BREMBO 08A75511
|
|
BREMSI DBB737S
|
|
BSF 11649
|
|
CAR 1421314
|
|
CAR HPD1314
|
|
COMLINE ADC1586
|
|
DELPHI BG4161
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
DELPHI BG4161C
103.79 €
-20%
83.03 €
|
|
DENCKERMANN B130506
|
|
DJ PARTS BD1386
|
|
Dr!ve+ DP1010110300
|
|
E.T.F. 192937
|
|
EUROBRAKE 5815203053
|
|
FENOX TB218063
|
|
FERODO DDF1737
64.29 €
-20%
51.43 €
|
|
FERODO DDF17371
|
|
FOMAR Friction FO2839
|
|
FREMAX BD4650
|
|
fri.tech. BD1298
|
|
FTE BS7216
|
|
FTE BS7216B
|
|
GIRLING 6049634
|
|
HELLA 8DD355114561
|
|
HELLA 8DD355119061
|
|
HELLA PAGID 8DD355114561
|
|
HELLA PAGID 8DD355119061
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315029
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
JAPANPARTS DP501
|
|
JAPKO 61501
|
|
JURID 562527JC
|
|
KAGER 371285
|
|
KAISHIN CBR375
|
|
KAMOKA 1031033
|
|
KAVO PARTS BR5776
|
|
KAVO PARTS BR5776C
|
|
KAWE 6109800
|
|
LPR M1018P
|
|
MAGNETI MARELLI 360406077200
|
|
MAGNETI MARELLI 600000091510
|
|
MALÒ 1110266
|
|
MAPCO 25241
|
|
MASTER-SPORT 24011003301SETMS
|
|
MAXTECH 8756530000
|
|
MAXTECH 8756536060
|
|
MAXTECH 8756536880
|
|
MAXTECH 8756536980
|
|
MDR MRD2501
|
|
METZGER 6109800
|
|
METZGER 6110197
|
|
MEYLE 32155230007
|
|
MEYLE 32155230007PD
|
|
MGA D1757
|
|
MINTEX MDC2041
|
|
MOTAQUIP LVBD1293
|
|
MOTAQUIP LVBD1617
|
|
NATIONAL NBD1709
|
|
NiBK RN1404
|
|
NIPPARTS N3315033
36.96 €
-20%
29.57 €
|
|
NK 203053
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
NK 313053
|
|
NPS M331I25
|
|
OPEN PARTS BDR240410
|
|
OPTIMAL BS8396
|
|
PAGID 54670
|
|
PATRON PBD4963
|
|
PROTECHNIC PRD5283
|
|
QH Benelux HP58996
|
|
REMSA 6109800
|
|
ROADHOUSE 6109800
|
|
ROTINGER RT1783
|
|
ROTINGER RT1783T5
|
|
SASIC 6100025
|
|
sbs 1815203053
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
sbs 1815313053
|
|
sbs 5815203053
|
|
ST-TEMPLIN 0311020060
|
|
ST-TEMPLIN 0311020065
|
|
TEXTAR 92167000
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
TEXTAR 92167003
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
TRISCAN 812042137
|
|
TRISCAN 812042137C
|
|
TRUSTING DF1298
52.07 €
-0%
52.07 €
|
|
TRW DF4963
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
VAICO V2240013
|
|
VALEO 197116
|
|
VALEO 297116
|
|
WOKING D6109800
|
|
ZIMMERMANN 440312320
|
|
CITROEN 4615A035
|
|
MITSUBISHI 4615A035
|
|
PEUGEOT 4615A035
|
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 177 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 177 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 140 коня | дизел |
| Citroen C-CROSSER (EP_) | 156 коня | дизел |
| Peugeot 4007 (GP_) | 156 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 140 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 170 коня | бензин |
| Peugeot 4007 (GP_) | 170 коня | бензин |
| Citroen C-CROSSER (EP_) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 241 коня | бензин |
