спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4963 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 302 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 58,6 mm |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 12,6 |
| диаметър на барабана | 190 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JEEP (BJC) 4615A035
|
|
A.B.S. 17776
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
ATE 24011003301
|
|
BENDIX 562527BC
|
|
BLUE PRINT ADC443109
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
BORG & BECK BBD4763
|
|
BOSCH 0986479318
|
|
Brake ENGINEERING DI956804
|
|
BREMBO 08A75510
|
|
BREMBO 08A75511
|
|
CAR 1421314
|
|
DELPHI BG4161
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
DELPHI BG4161C
103.79 €
-20%
83.03 €
|
|
FEBI BILSTEIN 29309
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
FERODO DDF1737
64.29 €
-20%
51.43 €
|
|
FERODO DDF17371
|
|
FIRST LINE FBD1852
|
|
FTE BS7216
|
|
GIRLING 6049634
|
|
HELLA 8DD355114561
|
|
HELLA 8DD355119061
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315029
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
JAPANPARTS DP501
|
|
JURID 562527JC
|
|
LPR M1018P
|
|
METELLI 231332C
|
|
METZGER 6109800
|
|
MEYLE 32155230007
|
|
MEYLE 32155230007PD
|
|
MGA D1757
|
|
MINTEX MDC2041
|
|
NK 203053
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
NK 313053
|
|
PAGID 54670
|
|
REMSA 6109800
|
|
ROULUNDS RUBBER WD01637
|
|
sbs 1815203053
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
SWAG 80929309
|
|
TEXTAR 92167000
54.14 €
-20%
43.31 €
|
|
TEXTAR 92167003
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
TRISCAN 812042137
|
|
TRISCAN 812042137C
|
|
TRUSTING DF1298
52.07 €
-0%
52.07 €
|
|
VALEO 197116
|
|
VALEO 297116
|
|
ZIMMERMANN 440312320
|
|
CITROEN 1611500480
|
|
CITROEN 424961
|
|
CITROEN 424962
|
|
CITROEN 4249F4
|
|
MITSUBISHI 4615A035
|
|
MITSUBISHI 4615A192
|
|
PEUGEOT 1611500480
|
|
PEUGEOT 424961
|
|
PEUGEOT 4249F4
|
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 177 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 177 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 140 коня | дизел |
| Citroen C-CROSSER ENTERPRISE | 170 коня | бензин |
| Citroen C-CROSSER (EP_) | 156 коня | дизел |
| Peugeot 4007 (GP_) | 156 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 140 коня | дизел |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 156 коня | дизел |
| Peugeot 4007 (GP_) | 170 коня | бензин |
| Citroen C-CROSSER (EP_) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 241 коня | бензин |
