спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC44320 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 6 |
| дебелина | 45 mm |
| външен диаметър | 258 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| тегло | 5,8 kg |
| центриращ диаметър | 87 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15998
|
|
AP 25083
|
|
ASHIKA 6005521
|
|
ASHUKI C65215
|
|
BORG & BECK BBD5098
|
|
BOSCH 0986478271
|
|
BOSCH F026A00841
|
|
Brake ENGINEERING DI955215
|
|
BRECO BS8689
|
|
BREMBO 09A24310
|
|
CAR 142849
|
|
CAR HPD849
|
|
DELPHI BG2679
|
|
EUROBRAKE 5815203019
|
|
FERODO DDF458
106.72 €
-20%
85.37 €
|
|
FERODO DDF4581
|
|
FOMAR Friction FO2857
|
|
fri.tech. BD0516
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305021
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
IPS Parts IBT1521
|
|
JAPANPARTS DI521
|
|
JAPKO 60521
|
|
JURID 561581J
|
|
KAGER 370606
|
|
KAVO PARTS BR5718
|
|
KAVO PARTS BR5718C
|
|
KAWE 37678
|
|
LPR D1431V
|
|
MAGNETI MARELLI 360406062900
|
|
MAGNETI MARELLI 600000088650
|
|
MDR MFD2521
|
|
NIPPARTS J3305021
33.89 €
-20%
27.12 €
|
|
NK 203019
|
|
NK 313019
|
|
NPS M330I21
|
|
PROTECHNIC PRD2812
|
|
QH Benelux 57340
|
|
QH Benelux HP57340
|
|
QH Talbros BDC4385
|
|
QH Talbros BSF4385
|
|
QUINTON HAZELL BDC4385
|
|
ROTINGER RT2130
|
|
ROTINGER RT2130T5
|
|
sbs 1815203019
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
sbs 1815313019
|
|
STELLOX 60201828SX
|
|
TRISCAN 812042133
|
|
TRUSTING DF516
44.19 €
-0%
44.19 €
|
|
VALEO 186474
|
|
VILLAR 6282080
|
|
MITSUBISHI MB407036
|
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 103 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 84 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 95 коня | дизел |
