спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF516 |
| тегло | 10,973 kg |
| диаметър | 255 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| кръг на дупките | 87 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 45 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15651
77.73 €
-20%
62.18 €
|
|
A.B.S. 15998
|
|
ABE C35021ABE
|
|
ACDelco AC2482D
|
|
AP 24540
|
|
ASHIKA 6005501
|
|
ASHIKA 6005521
|
|
ASHUKI 09901005
|
|
ASHUKI 09901205
|
|
BENDIX 561581B
|
|
BLUE PRINT ADC44309
|
|
BLUE PRINT ADC44320
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
BOSCH 0986478251
|
|
BOSCH 0986478271
|
|
BRADI 1300724
|
|
BRADI 1302424
|
|
BRECO BS8152
|
|
BREMBO 09587110
|
|
BREMBO 09A24310
|
|
CAR 142849
|
|
CAR 142885
|
|
CAR HPD849
|
|
CAR HPD885
|
|
CIFAM 8001615
|
|
COMLINE ADC0309V
|
|
COMLINE ADC0320V
|
|
DELPHI BG2557
|
|
DELPHI BG2679
|
|
FERODO DDF392
60.41 €
-20%
48.33 €
|
|
FERODO DDF458
106.72 €
-20%
85.37 €
|
|
FTE BS3537
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305021
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
HP (ZEBRA) 54991
|
|
HP (ZEBRA) 57340
|
|
INTERBRAKE DG431V
|
|
INTERBRAKE MB031V
|
|
JAPANPARTS DI501
|
|
JAPANPARTS DI521
|
|
JAPANPARTS DI597
|
|
JURID 561581J
|
|
KAVO PARTS BR5708
|
|
KAVO PARTS BR5718
|
|
KAWE 37678
|
|
KAWE 643810
|
|
LEMFÖRDER 19019
|
|
LEMFÖRDER 1901901
|
|
LPR D1431V
|
|
LPR D1436V
|
|
MAGNETI MARELLI 353613007240
|
|
MAGNETI MARELLI 353613024240
|
|
MALÒ D203003
|
|
MALÒ D203019
|
|
METELLI 231615
|
|
MINTEX MDC674
|
|
NECTO WN948
|
|
NIPPARTS J3305001
60.24 €
-20%
48.19 €
|
|
NIPPARTS J3305021
33.89 €
-20%
27.12 €
|
|
NK 203003
|
|
NK 203019
|
|
OPTIMAL BS4380
|
|
PAGID 52215
|
|
PEX 140349
|
|
PILENGA V601
|
|
QUINTON HAZELL BDC3537
|
|
QUINTON HAZELL BDC4385
|
|
REMSA 643810
|
|
ROADHOUSE 643810
|
|
ROULUNDS RUBBER D2482
|
|
sbs 1815203003
49.22 €
-0%
49.22 €
|
|
sbs 1815203019
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
sbs 242421
|
|
TRISCAN 812042113
|
|
TRISCAN 812042133
|
|
TRW DF2634
|
|
TRW DF2634S
|
|
TRW DF2690
|
|
VALEO 186474
|
|
WOKING D643810
|
|
MITSUBISHI MB151387
|
|
MITSUBISHI MB407036
|
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 103 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 84 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 84 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 95 коня | дизел |
