спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC44333 |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| брой дупки на джанта | 6 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| дебелина | 45 mm |
| външен диаметър | 275 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| тегло | 5,945 kg |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16669
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
ABE C35026ABE
47.35 €
-20%
37.88 €
|
|
APEC braking DSK2142
|
|
ASHIKA 6005535
|
|
ASHUKI 09906205
|
|
ASHUKI C65045HD
|
|
ATE 24012401701
|
|
BARUM BAR24170
|
|
BORG & BECK BBD4356
|
|
BOSCH 0986479140
|
|
BOSCH 0986AB6165
|
|
BOSCH F026A01162
|
|
Brake ENGINEERING DI955756
|
|
CAR 142399
|
|
CAR HPD399
|
|
CIFAM 8001066C
|
|
COMLINE ADC0326V
48.37 €
-20%
38.7 €
|
|
DELPHI BG3810
50.74 €
-20%
40.59 €
|
|
DENCKERMANN B130163
|
|
DJ PARTS BD2079
|
|
E.T.F. 192927
|
|
EUROBRAKE 5815203032
|
|
FENOX TB219152
|
|
FOMAR Friction FO4092
|
|
FREMAX BD1003
|
|
fri.tech. BD1170
|
|
FTE BS5160
|
|
GIRLING 6043451
|
|
HELLA 8DD355108171
|
|
HELLA PAGID 8DD355108171
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305026
49.97 €
-20%
39.98 €
|
|
JAPANPARTS DI535
|
|
JAPKO 60535
|
|
JURATEK MIT121
|
|
KAGER 370068
|
|
KAGER 370688
|
|
KAISHIN CBR142
|
|
KAVO PARTS BR5754
|
|
KAVO PARTS BR5754C
|
|
KAWE 677510
|
|
LPR M1010V
|
|
MAGNETI MARELLI 600000088680
|
|
MAPCO 25545
41.23 €
-0%
41.23 €
|
|
MAXGEAR 191330
|
|
MAXTECH 8550810000
|
|
MAXTECH 8550816060
|
|
MAXTECH 8550816880
|
|
MAXTECH 8550816980
|
|
MDR MFD2535
|
|
METELLI 231066C
|
|
MEYLE 32155210015
|
|
MINTEX MDC1507
|
|
MOTAQUIP LVBD1089Z
|
|
NATIONAL NBD1134
|
|
NATIONAL NBD586
|
|
NiBK RN1184
|
|
NIPPARTS J3305026
36.74 €
-20%
29.39 €
|
|
NK 203010
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
NK 203032
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
NK 313032
|
|
NPS M330I35
|
|
OPTIMAL BS8814
|
|
PAGID 50354
|
|
PATRON PBD4345
|
|
PILENGA V628
|
|
PROFIT 50102005
|
|
PROTECHNIC PRD2787
|
|
QH Benelux 57459
|
|
QH Benelux 58040
|
|
QH Benelux HP58040
|
|
QH Talbros BDC5160
|
|
QH Talbros BSF5160
|
|
QUINTON HAZELL BDC5160
|
|
REMSA 677510
|
|
ROADHOUSE 677510
|
|
ROTINGER RT20433
|
|
ROTINGER RT20433T5
|
|
SAKURA 604504215
|
|
sbs 1815203032
44.3 €
-0%
44.3 €
|
|
sbs 1815313032
|
|
ST-TEMPLIN 0311019570
|
|
ST-TEMPLIN 0311019575
|
|
STELLOX 60203032VSX
|
|
TRISCAN 812042147
|
|
TRUSTING DF1170
58.32 €
-0%
58.32 €
|
|
TRW DF4345
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
WOKING D677510
|
|
ZIMMERMANN 380216200
|
|
ZIMMERMANN 380216252
|
|
MITSUBISHI MB618340
|
|
MITSUBISHI MB895098
|
|
MITSUBISHI MR389725
|
|
MITSUBISHI MR475331
|
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 163 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 163 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 160 коня | бензин |
