спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0326V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 45 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| външен диаметър | 276 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16669
53.71 €
-20%
42.97 €
|
|
ACDelco AC2974D
|
|
APEC braking DSK2142
|
|
ASHIKA 6005535
|
|
ASHUKI 09906205
|
|
BLUE PRINT ADC44333
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
BLUE PRINT ADC44352
|
|
BOSCH 0986479140
|
|
Brake ENGINEERING DI955756
|
|
CAR 142399
|
|
CIFAM 8001066C
|
|
DELPHI BG3810
50.74 €
-20%
40.59 €
|
|
FIRST LINE FBD1373
|
|
fri.tech. DF1170
|
|
FTE BS5160
|
|
GIRLING 6043451
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305026
49.97 €
-20%
39.98 €
|
|
JAPANPARTS DI535
|
|
JAPKO 60535
|
|
JURATEK MIT121
|
|
KAISHIN CBR142
|
|
KAVO PARTS BR5754
|
|
KAWE 677510
|
|
KAWE 677510
|
|
LPR M1010V
|
|
MAPCO 25545
41.23 €
-0%
41.23 €
|
|
METELLI 231066C
|
|
MEYLE 32155210015
|
|
MEYLE 32155210015
|
|
MINTEX MDC1507
|
|
MOTAQUIP LVBD1089Z
|
|
NATIONAL NBD586
|
|
NIPPARTS J3305026
36.74 €
-20%
29.39 €
|
|
NK 203032
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
PAGID 50354
|
|
PILENGA V628
|
|
QH Benelux HP58040
|
|
QUINTON HAZELL BDC5160
|
|
QUINTON HAZELL HP58040
|
|
REMSA 67751
|
|
ROADHOUSE 67751
|
|
sbs 1815203032
44.3 €
-0%
44.3 €
|
|
SOLID AUTO (UK) M306033V
|
|
TEXTAR 92110500
|
|
TRISCAN 812042147
|
|
TRISCAN 812042147
|
|
TRUSTING DF1170
58.32 €
-0%
58.32 €
|
|
TRW DF4345
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
WOKING D677510
|
|
ZIMMERMANN 380216200
|
|
MITSUBISHI MB895098
|
|
MITSUBISHI MB950886
|
|
MITSUBISHI MR389725
|
|
MITSUBISHI MR475331
|
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 146 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV седан (E3_A) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT V седан (E5_A, E7_A, E8_A) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) | 170 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT IV (E3_A) | 144 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 163 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 163 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI (EA_) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi GALANT VI комби (EA_) | 133 коня | бензин |
