спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC44350 |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| брой дупки на джанта | 4 |
| брой на дупките за закрепване | 4 |
| дебелина | 45,3 mm |
| външен диаметър | 256 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | предна ос |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| тегло | 5,150 kg |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17669
|
|
A.B.S. 17669OE
|
|
ABE C30509ABE
32.52 €
-20%
26.02 €
|
|
ABE C35028ABE
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
AP 24805
|
|
ASHIKA 6005530
|
|
ASHUKI C65102
|
|
ATE 24012401461
|
|
BARUM BAR24146
|
|
BORG & BECK BBD4159
|
|
BORG & BECK BBD5007
|
|
BOSCH 0986478531
|
|
BOSCH 0986478654
|
|
BOSCH 0986AB5215
|
|
BOSCH 0986AB5355
|
|
BOSCH 0986AB6310
|
|
BOSCH 0986AB9525
|
|
BOSCH 0986AB9862
|
|
Brake ENGINEERING DI955302
|
|
BRECO BS8432
|
|
BREMBO 09704320
|
|
BREMSI DBA741V
|
|
CAR 142839
|
|
CAR HPD839
|
|
CIFAM 800652
|
|
DELPHI BG2763
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
DELPHI BG3401
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
DJ PARTS BD1036
|
|
DJ PARTS BD2083
|
|
E.T.F. 090447
|
|
E.T.F. 198107
|
|
EUROBRAKE 5815203025
|
|
FARCOM 230803
|
|
FENOX TB217616
|
|
FERODO DDF741
45.72 €
-20%
36.58 €
|
|
FERODO DDF7411
|
|
FI.BA FBD238
|
|
FOMAR Friction FO2493
|
|
FREMAX BD8107
|
|
fri.tech. BD0680
|
|
FTE BS4775
|
|
G.U.D GDB124146
|
|
GIRLING 6040321
|
|
HELLA 8DD355107321
|
|
HELLA PAGID 8DD355107321
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3305028
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
ICER 78BD81072
|
|
IPS Parts IBT1528
|
|
JAPANPARTS DI530
|
|
JAPKO 60530
|
|
JP GROUP 3563101609
|
|
JURID 561824J
|
|
JURID 561824JC
|
|
KAGER 370027
|
|
KAISHIN CBR102
|
|
KAVO PARTS BR3229
|
|
KAVO PARTS BR3229C
|
|
KAWE 662510
|
|
LPR M1401V
|
|
MAGNETI MARELLI 353613033270
|
|
MAGNETI MARELLI 360406034100
|
|
MAGNETI MARELLI 600000088700
|
|
MAPCO 15546
35.17 €
-0%
35.17 €
|
|
MAXTECH 8550470000
|
|
MAXTECH 8550476060
|
|
MAXTECH 8550476880
|
|
MAXTECH 8550476980
|
|
MDR MFD2530
|
|
METELLI 230652
|
|
METZGER 6110546
|
|
METZGER 662510
|
|
MEYLE 32155210005
|
|
MEYLE 32155210005PD
|
|
MGA D1443
|
|
MINTEX MDC977
|
|
NECTO WN1180
|
|
NiBK RN1106
|
|
NIPPARTS J3305028
34.7 €
-20%
27.76 €
|
|
NK 203010
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
NK 203025
|
|
NK 313025
|
|
NPS M330I42
|
|
OPEN PARTS BDA134520
|
|
OPTIMAL BS7656
|
|
PAGID 50303
|
|
PATRON PBD4032
|
|
PILENGA V616
|
|
PROTECHNIC PRD2487
|
|
QH Benelux 57447
|
|
QH Benelux HP57447
|
|
QH Talbros BDC4775
|
|
QH Talbros BSF4775
|
|
QUINTON HAZELL BDC4775
|
|
R BRAKE 78RBD28107
|
|
REMSA 662510
|
|
ROADHOUSE 662510
|
|
ROTINGER RT2224
|
|
ROTINGER RT2224T5
|
|
SAKURA 604504205
|
|
sbs 1815203025
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
sbs 1815313025
|
|
ST-TEMPLIN 0311019550
|
|
ST-TEMPLIN 0311019555
|
|
STELLOX 60203025VSX
|
|
TEXTAR 92103900
|
|
TEXTAR 92103903
|
|
TRISCAN 812042121
|
|
TRUSTING DF680
|
|
TRW DF4032
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
VALEO 186648
|
|
VALEO 297648
|
|
VEMA 98427
|
|
VILLAR 6281241
|
|
WOKING D662510
|
|
ZIMMERMANN 380215720
|
|
ZIMMERMANN 380215752
|
|
MITSUBISHI MB668866
|
|
MITSUBISHI MB668886
|
|
MITSUBISHI MB950569
|
|
MITSUBISHI MB950570
|
| Mitsubishi SPACE WAGON (N3_W, N4_W) | 75 коня | дизел |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N3_W, N4_W) | 82 коня | дизел |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N3_W, N4_W) | 122 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) | 122 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) | 122 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N3_W, N4_W) | 122 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N3_W, N4_W) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N3_W, N4_W) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) | 82 коня | дизел |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) | 116 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) | 116 коня | бензин |
