спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG3401 |
| диаметър | 256 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| дълбочина | 44,5 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16481
|
|
APEC braking DSK506
|
|
APEC braking DSK5O6
|
|
ASHIKA 6005530
|
|
ASHIKA 6OO553O
|
|
BLUE PRINT ADC44350
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
BLUE PRINT ADC4435O
|
|
BOSCH 0986478654
|
|
BOSCH 0986AB9525
|
|
BOSCH O986478654
|
|
BOSCH O986AB9525
|
|
BREMBO 09704320
|
|
BREMBO O97O432O
|
|
CIFAM 800652
|
|
CIFAM 8OO652
|
|
E.T.F. 198107
|
|
E.T.F. 1981O7
|
|
FTE BS4775
|
|
GIRLING 6040321
|
|
GIRLING 6O4O321
|
|
GRAF DF29461
|
|
GRAF DF29652
|
|
HP (ZEBRA) 57447
|
|
JAPANPARTS DI530
|
|
JAPANPARTS DI53O
|
|
KAGER 370027
|
|
KAGER 37OO27
|
|
KAVO PARTS BR3229
|
|
KAVO PARTS BR3229C
|
|
MAGNETI MARELLI 353613033270
|
|
MAGNETI MARELLI 353613O3327O
|
|
NATIONAL NBD680
|
|
NATIONAL NBD68O
|
|
NECTO WN1180
|
|
NECTO WN118O
|
|
NK 203025
|
|
NK 2O3O25
|
|
PILENGA V616
|
|
QUINTON HAZELL BDC4666
|
|
QUINTON HAZELL BDC4775
|
|
QUINTON HAZELL BDC4775P
|
|
QUINTON HAZELL BDC4886
|
|
sbs 1815203025
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
sbs 18152O3O25
|
|
MITSUBISHI MB668886
|
|
MITSUBISHI MB950569
|
|
MITSUBISHI MB950570
|
|
MITSUBISHI MB95O569
|
|
MITSUBISHI MB95O57O
|
|
MITSUBISHI MB960569
|
|
MITSUBISHI MB96O569
|
| Mitsubishi SPACE WAGON (N3_W, N4_W) | 82 коня | дизел |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N3_W, N4_W) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE WAGON (N3_W, N4_W) | 133 коня | бензин |
