спирачен диск BLUE PRINT
спирачен диск
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADF124310 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 1 |
| дебелина | 40,8 mm |
| външен диаметър | 302 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| страна на монтаж | задна ос |
| минимална дебелина | 20 mm |
| тегло | 6,95 kg |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30769060
|
|
VOLVO 31277929
|
|
VOLVO 31341483
|
|
A.B.S. 17931
67.1 €
-20%
53.68 €
|
|
A.B.S. 17931OE
|
|
ABE C4V014ABE
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
AP 25108V
|
|
APEC braking DSK2692
|
|
ATE 24012202591
|
|
BORG & BECK BBD4759
|
|
Brake ENGINEERING DI956787
|
|
BRECO BV8717
|
|
BREMBO 09958711
|
|
BREMSI DBB681V
|
|
CAR 1421489
|
|
CIFAM 800993C
|
|
COMLINE ADC1921V
|
|
DELPHI BG4239
86.14 €
-20%
68.91 €
|
|
DELPHI BG4240
76.66 €
-20%
61.33 €
|
|
DELPHI BG4240C
142.14 €
-20%
113.71 €
|
|
EUROBRAKE 5815204858
|
|
FERODO DDF1681
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
FERODO DDF16811
|
|
FREMAX BD7293
|
|
fri.tech. BD1237
|
|
FTE BS7213
|
|
FTE BS7213B
|
|
GIRLING 6063872
|
|
HELLA 8DD355114701
|
|
HELLA 8DD355119141
|
|
HELLA PAGID 8DD355114701
|
|
HELLA PAGID 8DD355119141
|
|
ICER 78BD72932
|
|
JP GROUP 4963200809
|
|
JURID 562591JC
|
|
JURID 562650JC
|
|
KAMOKA 103236
|
|
KAWE 6130510
|
|
LPR V1015V
|
|
MAGNETI MARELLI 360406068100
|
|
MAGNETI MARELLI 360406068101
|
|
MALÒ 1110349
|
|
METELLI 230993C
|
|
METZGER 25108V
|
|
METZGER 6110590
|
|
MEYLE 5155230004PD
|
|
MGA D1939
|
|
MINTEX MDC2034
|
|
MOTAQUIP LVBD1372
|
|
NATIONAL NBD1751
|
|
NK 204858
|
|
NK 314858
|
|
OPEN PARTS BDR245820
|
|
OPTIMAL BS8214
|
|
OPTIMAL BS8214C
|
|
PAGID 54683
|
|
PATRON PBD1920
|
|
PILENGA V1500
|
|
PILENGA V581
|
|
PROTECHNIC PRD6190
|
|
QH Benelux HP58518
|
|
QH Benelux HP59092
|
|
QUINTON HAZELL BDC5852
|
|
R BRAKE 78RBD27293
|
|
REMSA 6130510
|
|
ROADHOUSE 6130510
|
|
ROTINGER RT21550
|
|
ROTINGER RT21550T5
|
|
sbs 1815204858
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
sbs 1815314858
|
|
TEXTAR 92168300
65.01 €
-20%
52.01 €
|
|
TEXTAR 92168303
|
|
TEXTAR 92168305
|
|
TRISCAN 812027143
|
|
TRISCAN 812027143C
|
|
TRUSTING DF1237
|
|
TRW DF6387
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
TRW DF8004
|
|
VAICO V9580014
|
|
WOKING D6130510
|
|
ZIMMERMANN 610371520
|
| Volvo S60 II | 203 коня | бензин |
| Volvo S60 II | 240 коня | бензин |
| Volvo S60 II | 304 коня | бензин |
| Volvo S60 II | 163 коня | дизел |
| Volvo S60 II | 205 коня | дизел |
| Volvo S60 II | 205 коня | дизел |
