спирачен диск DELPHI
спирачен диск
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | BG4240C |
| диаметър | 302 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| вид на монтаж | завинтен |
| повърхност | боядисан |
| дълбочина | 40,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 30769060
|
|
VOLVO 31341483
|
|
VOLVO 3O769O6O
|
|
APEC braking DSK2692
|
|
ATE 24012202591
|
|
ATE 24O122O2591
|
|
BLUE PRINT ADF124310
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
BLUE PRINT ADF12431O
|
|
BOSCH 0986479398
|
|
BOSCH O986479398
|
|
Brake ENGINEERING DI956787
|
|
BREMBO 09958711
|
|
BREMBO O9958711
|
|
FERODO DDF1681
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
MINTEX MDC2034
|
|
MINTEX MDC2O34
|
|
TRW DF6387
85.9 €
-20%
68.72 €
|
| Volvo V60 | 203 коня | бензин |
| Volvo V60 | 163 коня | дизел |
| Volvo V60 | 205 коня | дизел |
| Volvo V60 | 150 коня | бензин |
| Volvo V60 | 180 коня | бензин |
| Volvo V60 | 241 коня | бензин |
| Volvo V60 | 305 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 243 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 304 коня | бензин |
| Volvo V60 | 114 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 215 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 163 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 163 коня | дизел |
| Volvo V60 | 180 коня | двугоривен автомобил (flexible-fuel vehicle) |
| Volvo S80 II (AS) | 185 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 316 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 200 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 238 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 238 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 286 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 185 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 200 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 238 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 286 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 163 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 185 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 238 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 185 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 145 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 238 коня | бензин |
| Volvo V70 III (BW) | 136 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 185 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 200 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S80 II (AS) | 146 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V70 III (BW) | 200 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V70 III (BW) | 146 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo XC70 II | 163 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 136 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 286 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 231 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo S80 II (AS) | 175 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 205 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 205 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 175 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 231 коня | Бензин/Етанол |
| Volvo V70 III (BW) | 205 коня | дизел |
| Volvo V70 III (BW) | 205 коня | дизел |
| Volvo XC70 II | 205 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 109 коня | дизел |
| Volvo S80 II (AS) | 231 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 203 коня | бензин |
| Volvo S80 II (AS) | 146 коня | бензин |
| Volvo XC70 II | 175 коня | дизел |
| Volvo V60 | 136 коня | дизел |
| Volvo V60 | 163 коня | дизел |
