спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.9923.11 |
| за номер артикул | 09.9923.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 332 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28,4 mm |
| височина | 62,1 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 140 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25118V
|
|
ATE 24013002001
|
|
Brake ENGINEERING DI956591
|
|
BRECO BV8727
|
|
FERODO DDF1714
248.64 €
-20%
198.91 €
|
|
sbs 17867
|
|
TRW DF4852S
111.97 €
-20%
89.58 €
|
|
VALEO 197177
|
|
BMW 34116771985
|
|
BMW 34116793245
|
|
BMW 34116868939
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 211 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 258 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 258 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 277 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 326 коня | бензин |
