спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.9925.11 |
| за номер артикул | 09.9925.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| височина | 78,1 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 140 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25120V
|
|
BOSCH 0986479442
|
|
Brake ENGINEERING DI956593
|
|
BRECO BV8729
|
|
FERODO DDF1715
328.56 €
-20%
262.84 €
|
|
sbs 17870
|
|
sbs 1815201556
29.73 €
-0%
29.73 €
|
|
sbs 1815204036
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TRW DF4854S
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
VALEO 197179
|
|
BMW 34216771970
|
|
BMW 34216793247
|
|
BMW 34216868940
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 211 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 258 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 258 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 277 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 326 коня | бензин |
