спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4854S |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,4 mm |
| височина | 78,6 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| мярка на резбата | 16,5 |
| диаметър на барабана | 185 |
| преработка | високовъглеродна |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17870
|
|
APEC braking DSK2601
|
|
ATE 24012002061
|
|
BENDIX 562521BC
|
|
BLUE PRINT ADB114304
69 €
-20%
55.2 €
|
|
BORG & BECK BBD4726
|
|
BOSCH 0986479442
|
|
Brake ENGINEERING DI956593
|
|
BREMBO 09992511
|
|
CAR 1421465
|
|
CAR HPD1465
|
|
DELPHI BG4168
85.97 €
-20%
68.78 €
|
|
FERODO DDF1715
328.56 €
-20%
262.84 €
|
|
FERODO DDF17151
|
|
FERODO DDF1715C
187.13 €
-20%
149.71 €
|
|
FERODO DDF1715C1
|
|
FIRST LINE FBD1812
|
|
FTE BS7244
|
|
FTE BS7244HB
|
|
GIRLING 6048545
|
|
HELLA 8DD355114001
|
|
JURID 562521JC
|
|
LEMFÖRDER 3586201
|
|
METELLI 231025C
|
|
METZGER 25120V
|
|
MEYLE 3155230004PD
|
|
MGA D1714
|
|
NK 201583
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
NK 311583
|
|
PAGID 54611PRO
|
|
PILENGA V717
|
|
REMSA 6128710
|
|
SWAG 20936386
|
|
TEXTAR 92161103
93.06 €
-20%
74.44 €
|
|
TEXTAR 92161105
|
|
TRISCAN 812011183
|
|
TRISCAN 812011183C
|
|
TRUSTING DF1398
|
|
VALEO 197179
|
|
VALEO 297179
|
|
ZIMMERMANN 150345020
|
|
ZIMMERMANN 150345052
|
|
BMW 34216771970
|
|
BMW 34216793247
|
|
BMW 34216868940
|
| BMW X5 (E70) | 245 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 245 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 211 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 258 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 272 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 235 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 235 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 320 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 306 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 218 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 258 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (F16, F86) | 277 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 326 коня | бензин |
| BMW X5 (F15, F85) | 231 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 231 коня | дизел |
| BMW X5 (F15, F85) | 245 коня | бензин/ електро |
