спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.9998.10 |
| за номер артикул | 09.9998.10 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 241 mm |
| дебелина на спирачния диск | 19 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| височина | 48 mm |
| центриращ диаметър | 62,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 100 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25048
|
|
ATE 24011901151
|
|
BENDIX 562425B
|
|
BOSCH 0986479206
|
|
BOSCH 0986AB6155
|
|
Brake ENGINEERING DI956196
|
|
BRECO BS8644
|
|
FERODO DDF1529
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
JURID 562425J
66.73 €
-20%
53.38 €
|
|
METELLI 230626
|
|
sbs 17549
|
|
sbs 1815203529
31.62 €
-0%
31.62 €
|
|
TEXTAR 92134100
|
|
TRW DF7363
|
|
VALEO 186879
|
|
ZIMMERMANN 285350400
|
|
HYUNDAI 517121C000
|
| Hyundai GETZ (TB) | 82 коня | дизел |
| Hyundai GETZ (TB) | 106 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 82 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 63 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 85 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 67 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 97 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 88 коня | дизел |
| Hyundai GETZ (TB) | 110 коня | дизел |
