спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562425J |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 240,9 mm |
| височина | 48 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 19 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 62,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562425
|
|
A.B.S. 17549
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
AP 25048
|
|
APEC braking DSK2271
|
|
ASHIKA 600H011
|
|
ATE 24011901151
|
|
ATE 24011901151
|
|
ATE 419115
|
|
BENDIX 562425B
|
|
BENDIX 562425BC
|
|
BLUE PRINT ADG043100
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
BORG & BECK BBD4428
|
|
BOSCH 0986479206
|
|
BOSCH 0986479206
|
|
Brake ENGINEERING 956196
|
|
Brake ENGINEERING DI956196
|
|
BREMBO 09999810
|
|
BREMBO 09999810
|
|
BREMBO 9999810
|
|
CAR 142026
|
|
COMLINE ADC1039V
45.74 €
-20%
36.59 €
|
|
DELPHI BG4009
76.18 €
-20%
60.95 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31766
33.8 €
-20%
27.04 €
|
|
FERODO DDF1529
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
FERODO DDF15291
|
|
HP (ZEBRA) 58297
|
|
JAPANPARTS DIH11
|
|
JURID 562425J
66.73 €
-20%
53.38 €
|
|
JURID 562425JC
|
|
KAVO PARTS BR3226
|
|
LPR H2012V
|
|
METELLI 230626
|
|
METZGER 230626
|
|
MINTEX MDC1748
|
|
NATIONAL NBD1393
|
|
NECTO WN1455
|
|
NIPPARTS J3300539
|
|
NK 203419
|
|
PAGID 54341
|
|
QH Benelux 58298
|
|
QUINTON HAZELL BDC5549
|
|
REMSA 666310
|
|
REMSA 666310
|
|
ROADHOUSE 666310
|
|
ROADHOUSE 695810
|
|
ROADHOUSE 695810
|
|
sbs 1815203419
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
TEXTAR 92133900
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
TEXTAR 92134100
|
|
TEXTAR 98200134101
|
|
TRISCAN 812043119
|
|
TRUSTING DF1266
|
|
TRW DF6040
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
VALEO 186879
|
|
ZIMMERMANN 285350400
|
|
ZIMMERMANN 285350400
|
|
HYUNDAI 517121C000
|
|
HYUNDAI 517121C100
|
| Hyundai GETZ (TB) | 82 коня | дизел |
| Hyundai GETZ (TB) | 106 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 82 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 63 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 85 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 67 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 97 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 88 коня | дизел |
| Hyundai GETZ (TB) | 110 коня | дизел |
