спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A597.11 |
| за номер артикул | 09.A597.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 47,8 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой звена на верига | 120 |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012202211
|
|
ATE 24112202211
|
|
BOSCH 0986479463
|
|
Brake ENGINEERING DI956177
|
|
BREMBO 09A59711
|
|
sbs 17221
|
|
sbs 18152047120
57.42 €
-0%
57.42 €
|
|
TRW DF4210
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
AUDI 8D0615601D
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 265 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 265 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 193 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 150 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 130 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 170 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 180 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3B6) | 180 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3B3) | 170 коня | бензин |
