спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 18152047120 |
| брой на зъбите на ABSпръстен | 45 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| тегло | 5,43 kg |
| брой дупки на джанта | 5 |
| тегло | 5,33 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
| диаметър | 245 mm |
| височина | 83,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011002101
|
|
BENDIX 562371
|
|
BENDIX 562371B
|
|
BOSCH 986478759
|
|
BRADI 1012654
|
|
BREMBO 08691110
|
|
BREMBO 8691110
|
|
CAR 142750
|
|
DELPHI BG3030
78.23 €
-20%
62.58 €
|
|
EUROBRAKE 58152047120
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 784
|
|
FERODO DDF830
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
FIRST LINE FBD819
|
|
FTE BS4532
|
|
FTE BS4552
|
|
HELLA PAGID 8DD355113471
|
|
JURID 561982J
70.75 €
-20%
56.6 €
|
|
JURID 562371
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2771
|
|
MINTEX MDC2000
|
|
MINTEX MDC830
|
|
MOTAQUIP VBD901
|
|
PAGID 54543
|
|
PEX 140044
|
|
QUINTON HAZELL BDC4552P
|
|
sbs 18152047120
57.42 €
-0%
57.42 €
|
|
SEBRO 2390
|
|
TEXTAR 92154300
69.07 €
-20%
55.26 €
|
|
TEXTAR 92154303
54.2 €
-20%
43.36 €
|
|
TRISCAN 8120291026
|
|
TRISCAN 812029140
|
|
TRUSTING DF188
31.39 €
-0%
31.39 €
|
|
TRW DF2771
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
ZIMMERMANN 100122900
|
|
AUDI 8D0615601B
|
| Audi A4 (8D2, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 100 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 125 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 174 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 90 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 110 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 193 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 165 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 150 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 116 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 115 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 180 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 75 коня | дизел |
| Audi A4 (8D2, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 102 коня | бензин |
| Audi A4 (8D2, B5) | 163 коня | бензин |
| Audi A4 Avant (8D5, B5) | 163 коня | бензин |
