спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.A968.14 |
| за номер артикул | 09.A968.14 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой звена на верига | 103 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TRW DF4966
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
ZIMMERMANN 370308100
|
|
MAZDA DF7133251
|
| Mazda 2 (DE) | 75 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 86 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 68 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 95 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 102 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 84 коня | бензин |
