спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4966 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| мярка на резбата | 13,0 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FORD (CHANGAN) DG8033251
|
|
FORD (CHANGAN) DG8033251A
|
|
FORD (CHANGAN) DK4133251
|
|
MAZDA (CHANGAN) DG8033251
|
|
A.B.S. 17938
59.99 €
-20%
47.99 €
|
|
ATE 24012301121
|
|
BENDIX 562564BC
|
|
BLUE PRINT ADM543100
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
BORG & BECK BBD4700
|
|
BOSCH 0986479541
|
|
BOSCH 0986AB5292
|
|
BOSCH F026A06799
|
|
Brake ENGINEERING DI956774
|
|
BREMBO 09A96814
|
|
CAR 1421377
|
|
CAR HPD1377
|
|
DELPHI BG4254
46.14 €
-20%
36.91 €
|
|
FERODO DDF1738
83.48 €
-20%
66.79 €
|
|
FERODO DDF17381
|
|
FIRST LINE FBD1784
|
|
GIRLING 6049661
|
|
HELLA 8DD355114541
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303009
57.07 €
-20%
45.66 €
|
|
JAPANPARTS DI325
|
|
JURID 562564JC
|
|
LPR M5017V
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
METELLI 230983
|
|
MEYLE 35155210030
|
|
MINTEX MDC2042
|
|
NIPPARTS N3303086
48.84 €
-20%
39.08 €
|
|
NK 203267
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
NK 313267
|
|
PAGID 54668
|
|
QUINTON HAZELL BDC5754
|
|
REMSA 6126610
|
|
sbs 1815203267
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
TEXTAR 92166800
|
|
TEXTAR 92166803
|
|
TRISCAN 812050152
|
|
TRUSTING DF1254
|
|
VALEO 196002
|
|
ZIMMERMANN 370308100
|
|
ZIMMERMANN 370308120
|
|
ZIMMERMANN 370308152
|
|
FORD DN2033251
|
|
MAZDA DF7133251
|
|
MAZDA DF7133251A
|
| Mazda 2 (DE) | 75 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 103 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 86 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 68 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 95 коня | дизел |
| Mazda 2 (DE) | 102 коня | бензин |
| Mazda 2 (DE) | 84 коня | бензин |
