спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.B645.11 |
| за номер артикул | 09.B645.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| височина | 45,2 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| брой на дупките | 5 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25379
|
|
BOSCH 0986479725
|
|
BRECO BS8989
|
|
TRW DF6136
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
ZIMMERMANN 150348520
|
|
MINI 34119804828
|
|
MINI 34119811537
|
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
