спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6136 |
| цвят | черен |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 294 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 45,2 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| мярка на резбата 1 | 16,7 |
| мярка на резбата 2 | 12,7 |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18148
|
|
ATE 24012202711
|
|
BENDIX 562708BC
|
|
BLUE PRINT ADB114311
64.07 €
-20%
51.26 €
|
|
BOSCH 0986479725
|
|
Brake ENGINEERING DI956985
|
|
CAR 1421702
|
|
FERODO DDF2122C
136 €
-20%
108.8 €
|
|
fri.tech. DF1452
|
|
GIRLING 6061361
|
|
JURID 562708JC
|
|
METELLI 231408C
|
|
REMSA 6143910
|
|
ROADHOUSE 6143910
|
|
TRISCAN 8120111036C
|
|
TRUSTING DF1452
|
|
WOKING D6143910
|
|
ZIMMERMANN 150348520
|
|
MINI 34119804828
|
|
MINI 34119811537
|
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
