спирачен диск BREMBO
спирачен диск
| Производител | BREMBO |
| Парт номер | 09.B975.11 |
| за номер артикул | 09.B975.11 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| височина | 36,6 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| брой на дупките | 4 |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AP 25399
|
|
ATE 24012202811
|
|
BOSCH 0986479776
|
|
BRECO BS9009
|
|
TRW DF6252
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
ZIMMERMANN 600325020
|
|
SEAT 1S0615301
|
|
SKODA 1S0615301
|
|
VW 1S0615301
|
| Volkswagen UP | 60 коня | бензин |
| Volkswagen UP | 75 коня | бензин |
| Seat Mii (KF1_) | 60 коня | бензин |
| Seat Mii (KF1_) | 75 коня | бензин |
| Skoda CITIGO | 60 коня | бензин |
| Skoda CITIGO | 75 коня | бензин |
| Volkswagen UP | 68 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Seat Mii (KF1_) | 68 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Skoda CITIGO | 68 коня | компресиран природен газ (метан) |
| Volkswagen UP | 82 коня |
