спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC01124V |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| височина | 51 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 27 mm |
| брой на дупките | 2 |
| външен диаметър | 334 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17681
|
|
ACDelco AC3314D
|
|
APEC braking DSK2557
|
|
ASHIKA 60022025
|
|
ATE 24013002021
|
|
BLUE PRINT ADT343202C
263.94 €
-20%
211.15 €
|
|
BORG & BECK BBD5784S
|
|
BOSCH 0986479426
|
|
Brake ENGINEERING DI956637
|
|
CAR 1421613
|
|
DELPHI BG9012
127.56 €
-20%
102.05 €
|
|
FARCOM 231319
|
|
FIRST LINE FBD1588
|
|
fri.tech. DF1033
|
|
GIRLING 6048565
|
|
JAPANPARTS DI2025
|
|
JAPKO 602025
|
|
KAISHIN CBR473
|
|
KAVO PARTS BR9479
|
|
KAWE 6117911
|
|
KAWE 6117911
|
|
LPR T2043V
67.9 €
-20%
54.32 €
|
|
MINTEX MDC2353R
|
|
MOTAQUIP LVBD1552
|
|
NIPPARTS N3302172R
74.61 €
-20%
59.69 €
|
|
NK 2045105
|
|
NK 3145105
|
|
OPEN PARTS BDR228520
|
|
OPTIMAL BS8764
|
|
PAGID 54479
|
|
PILENGA V734R
|
|
QUINTON HAZELL BDC5888
|
|
REMSA 6117911
|
|
ROADHOUSE 6117911
|
|
sbs 18152045105
66.75 €
-0%
66.75 €
|
|
sbs 18153145105
|
|
TEXTAR 92147900
|
|
TRISCAN 8120131027
|
|
TRISCAN 8120131027
|
|
TRUSTING DF1033
82.64 €
-0%
82.64 €
|
|
TRW DF4856S
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
WOKING D6117911
|
|
LEXUS 4351222260
|
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 345 коня | бензин/ електро |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 249 коня | бензин |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 283 коня | бензин |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 296 коня | бензин/ електро |
| Lexus GS (GRL1_, GWL1_) | 209 коня | бензин |
| Lexus GS (GRS19_, UZS19_, URS19_, GWS19_) | 347 коня | бензин |
| Lexus GS (GRL1_, GWL1_) | 181 коня | бензин/ електро |
