спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC01130V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 48,4 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20,5 mm |
| брой на дупките | 2 |
| външен диаметър | 238 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16894
|
|
BENDIX 561490B
|
|
BLUE PRINT ADT343232
44.31 €
-20%
35.45 €
|
|
BLUE PRINT ADT34339
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
fri.tech. DF969
|
|
GIRLING 6071141
|
|
NK 2045174
|
|
NK 3145174
|
|
QH Benelux 58534
|
|
QH Benelux HP58534
|
|
QUINTON HAZELL BDC5455
|
|
REMSA 66851
|
|
REMSA 668510
|
|
sbs 18152045174
|
|
sbs 18153145174
|
|
TEXTAR 92055800
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
TRUSTING DF969
|
|
TRW DF4426
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
TRW DF7114
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
VALEO 186511
|
|
TOYOTA 4351212350
|
|
TOYOTA 4351212360
|
|
TOYOTA 4351212580
|
|
TOYOTA 4351212590
|
|
TOYOTA 4351212350
|
|
TOYOTA 4351212360
|
|
TOYOTA 4351212580
|
|
TOYOTA 4351212590
|
| Toyota COROLLA (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 86 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 107 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 97 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 110 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 69 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 90 коня | дизел |
