спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92055800 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| височина | 48,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 54 mm |
| тегло | 4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0558 0 1 |
| Дължина на опаковка | 28,5 cm |
| Широчина на опаковка | 27 cm |
| Височина на опаковка | 13 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000558
|
|
TEXTAR 98200055801
|
|
APEC braking DSK183
|
|
ATE 24011801101
|
|
ATE 418110
|
|
AUGROS 5299625P
|
|
BENDIX 561490B
|
|
BLUE PRINT ADT34339
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
BOSCH 0986478385
|
|
BOSCH 986478385
|
|
BOSCH BD321
|
|
BRADI 1524024
|
|
BREMBO 09508420
|
|
BREMBO 09508421
|
|
BREMBO 09508424
|
|
BREMBO 09508430
|
|
BREMBO 9508424
|
|
DELPHI BG2424
55.3 €
-20%
44.24 €
|
|
FERODO DDF413
58.52 €
-20%
46.82 €
|
|
FERODO DDF4131
|
|
FTE BS3698
|
|
HELLA PAGID 355102611
|
|
HELLA PAGID 8DD355102611
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302066
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
JAPCAR 186733
|
|
JAPCAR 186734
|
|
JURID 561490J
|
|
JURID 561490JC
|
|
MGA D1235
|
|
MINTEX MDC726
|
|
NIPPARTS J3302066
25.52 €
-20%
20.42 €
|
|
NK 204526
|
|
NK 314526
|
|
OBTEC A/S 815333307V
|
|
OPTIMAL BS4020
|
|
PAGID 53619
|
|
QUINTON HAZELL BDC3698
|
|
REMSA 640210
|
|
ROADHOUSE 640210
|
|
sbs 1815204526
32.26 €
-0%
32.26 €
|
|
TRISCAN 812013110
|
|
TRW DF1423
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
VALEO 186243
|
|
VALEO 186511
|
|
WÜRTH 980820100
|
|
ZIMMERMANN 590255100
|
|
ZIMMERMANN 590255120
|
|
ZIMMERMANN 590255170
|
|
ZIMMERMANN 590255172
|
|
ZIMMERMANN 590255175
|
|
TOYOTA 4351212250
|
|
TOYOTA 4351212260
|
|
TOYOTA 4351212290
|
|
TOYOTA 4351212300
|
|
TOYOTA 4351212320
|
|
TOYOTA 4351212330
|
|
TOYOTA 4351212340
|
|
TOYOTA 4351212440
|
|
TOYOTA 4351212480
|
|
TOYOTA 4351212510
|
| Toyota COROLLA (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 116 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 125 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 95 коня | бензин |
