спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC01132 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 25 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой на дупките | 2 |
| външен диаметър | 278 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 54,9 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17827
50.23 €
-20%
40.18 €
|
|
ABE C42053ABE
24.16 €
-20%
19.33 €
|
|
ACDelco AC3317D
|
|
APEC braking DSK2526
|
|
ASHIKA 6102238
|
|
ATE 24010901421
|
|
BENDIX 562422B
|
|
BLUE PRINT ADT343274
31.31 €
-20%
25.05 €
|
|
BORG & BECK BBD4601
|
|
BOSCH 0986479360
|
|
Brake ENGINEERING DI956740
|
|
CAR 142144
|
|
CIFAM 800947C
|
|
DELPHI BG4076
84.36 €
-20%
67.49 €
|
|
FARCOM 231123
|
|
FERODO DDF1588
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
fri.tech. DF1174
|
|
FTE BS7144
|
|
GIRLING 6048004
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312064
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
IPS Parts IBP1293
|
|
JAPANPARTS DP238
|
|
JAPKO 61238
|
|
JURID 562422J
56.4 €
-20%
45.12 €
|
|
KAISHIN CBR405
|
|
KAVO PARTS BR9461
|
|
KAWE 6117300
|
|
KAWE 6117300
|
|
LPR T2046P
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
MAPCO 25235
|
|
METELLI 230947C
|
|
METZGER 61173
|
|
METZGER 6117300
|
|
MEYLE 30155230034
|
|
MEYLE 30155230034
|
|
MINTEX MDC1824
|
|
MOTAQUIP LVBD1281Z
|
|
NATIONAL NBD1453
|
|
NIPPARTS N3312069
22.57 €
-20%
18.05 €
|
|
NK 2045111
|
|
NK 3145111
|
|
OPEN PARTS BDA233910
|
|
OPTIMAL BS8538
|
|
PAGID 54619
|
|
PILENGA 5486
|
|
QUINTON HAZELL BDC5573
|
|
REMSA 61173
|
|
REMSA 6117300
|
|
ROADHOUSE 61173
|
|
ROADHOUSE 6117300
|
|
SASIC 6106120
|
|
sbs 18152045111
23.85 €
-0%
23.85 €
|
|
sbs 18153145111
|
|
TEXTAR 92161900
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
TRISCAN 8120131015
|
|
TRISCAN 8120131015
|
|
TRUSTING DF1174
|
|
TRW DF4800
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
VAICO V7040013
|
|
VALEO 197111
|
|
VEMA 98712
|
|
WOKING D6117300
|
|
ZIMMERMANN 590259520
|
|
TOYOTA 424310D060
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 90 коня | дизел |
| Daihatsu CHARADE | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 90 коня | дизел |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 87 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 100 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 75 коня | бензин/ електро |
