спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC01142V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 46,3 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19 mm |
| брой на дупките | 2 |
| външен диаметър | 275 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17749
61.39 €
-20%
49.11 €
|
|
ABE AC3316D
|
|
ACDelco AC3316D
|
|
AP 25238
|
|
APEC braking DSK2517
|
|
ASHIKA 60022031
|
|
ASHUKI 09903612
|
|
ATE 24012202541
|
|
BENDIX 562452B
|
|
BLUE PRINT ADT343217
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
BORG & BECK BBD4560
|
|
BOSCH 0986479431
|
|
Brake ENGINEERING DI956739
|
|
BRECO BS8848
|
|
BREMBO 09A53510
|
|
CAR 1421406
|
|
DELPHI BG4054
96.63 €
-20%
77.31 €
|
|
E.T.F. 191620
|
|
FARCOM 231105
|
|
FERODO DDF1780
72.65 €
-20%
58.12 €
|
|
FIRST LINE FBD1623
|
|
fri.tech. DF1068
|
|
FTE BS7146
|
|
GIRLING 6048041
|
|
HELLA 8DD355113591
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302076
71.19 €
-20%
56.95 €
|
|
IPS Parts IBT1262
|
|
JAPANPARTS DI2031
|
|
JAPKO 602031
|
|
JURID 562452J
|
|
KAISHIN CBR503
|
|
KAVO PARTS BR9466
|
|
LPR T2045V
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
MAPCO 45575
|
|
METZGER 610061
|
|
MEYLE 30155210059
|
|
MINTEX MDC2061
|
|
MOTAQUIP LVBD1215Z
|
|
NATIONAL NBD1610
|
|
NIPPARTS N3302163
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
NK 2045108
|
|
NK 3145108
|
|
NPS T330A165
|
|
OPEN PARTS BDA231620
|
|
OPTIMAL BS8936
|
|
PAGID 54562
|
|
PILENGA V730
|
|
QH Benelux HP58358
|
|
QUINTON HAZELL BDC5554
|
|
QUINTON HAZELL HP58358
|
|
REMSA 6100610
|
|
ROADHOUSE 6100610
|
|
SASIC 6106127
|
|
sbs 18152045108
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
sbs 18153145108
|
|
TEXTAR 92156200
70.23 €
-20%
56.19 €
|
|
TRISCAN 8120131018
|
|
TRUSTING DF1068
42.53 €
-0%
42.53 €
|
|
TRW DF4804
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
VAICO V7080018
|
|
VALEO 197182
|
|
WOKING D6100610
|
|
TOYOTA 435120D100
|
|
TOYOTA 435120D190
|
|
TOYOTA 4351252130
|
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 95 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 99 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 69 коня | бензин |
| Toyota YARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) | 133 коня | бензин |
| Toyota YARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) | 75 коня | бензин/ електро |
