спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC01145 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 30,5 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой на дупките | 2 |
| външен диаметър | 258 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17831
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
ABE C42054ABE
21.47 €
-20%
17.18 €
|
|
ACDelco AC3321D
|
|
APEC braking DSK2774
|
|
ASHIKA 6102243
|
|
ASHUKI T60330
|
|
ATE 24010901551
|
|
BLUE PRINT ADT343262
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
BORG & BECK BBD4666
|
|
BOSCH 0986479418
|
|
Brake ENGINEERING DI956784
|
|
CAR 1421539
|
|
CIFAM 800977C
|
|
DELPHI BG4233
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
E.T.F. 191113
|
|
FERODO DDF1788
100.76 €
-20%
80.61 €
|
|
FIRST LINE FBD1750
|
|
FREMAX BD2889
|
|
fri.tech. DF1177
|
|
GIRLING 6048114
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3312015
|
|
IPS Parts IBP1229
|
|
JAPANPARTS DP243
|
|
JAPKO 61243
|
|
KAISHIN CBR488
|
|
KAVO PARTS BR9452
|
|
KAWE 6107400
|
|
KAWE 6107400
|
|
LPR T2050P
38.72 €
-20%
30.97 €
|
|
MAPCO 25225
|
|
METELLI 230977C
|
|
METZGER 61074
|
|
METZGER 6107400
|
|
MEYLE 30155230067
|
|
MEYLE 30155230067
|
|
MINTEX MDC2048
|
|
MOTAQUIP LVBD1308Z
|
|
NATIONAL NBD1636
|
|
NIPPARTS J3312058
22.1 €
-20%
17.68 €
|
|
NK 2045124
|
|
NK 3145124
|
|
OPEN PARTS BDA239710
|
|
OPTIMAL BS8842
|
|
PAGID 54641
|
|
PILENGA 5485
|
|
QUINTON HAZELL BDC5590
|
|
QUINTON HAZELL HP59012
|
|
REMSA 61074
|
|
ROADHOUSE 61074
|
|
SASIC 6106121
|
|
sbs 18152045124
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
sbs 18153145124
|
|
TEXTAR 92164100
|
|
TRISCAN 8120131002
|
|
TRISCAN 8120131002
|
|
TRUSTING DF1177
|
|
TRUSTING DF1177
|
|
TRW DF4811
51 €
-20%
40.8 €
|
|
VAICO V7040014
|
|
VALEO 197110
|
|
VEMA 98702
|
|
WOKING D6107400
|
|
ZIMMERMANN 590281120
|
|
TOYOTA 4243112260
|
| Toyota COROLLA седан (_E12J_, _E12T_) | 97 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 124 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 97 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 101 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 132 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 147 коня | бензин |
| Toyota COROLLA седан (E15_) | 101 коня | бензин |
| Toyota COROLLA седан (E15_) | 132 коня | бензин |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 99 коня | бензин/ електро |
| Toyota AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) | 99 коня | бензин |
