спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0227 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 45 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| външен диаметър | 234 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16211
34.18 €
-20%
27.35 €
|
|
ABE C31064ABE
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
ACDelco AC2293D
|
|
AP 14407
|
|
APEC braking DSK163
|
|
ASHIKA 6001198
|
|
ASHUKI N01317
|
|
ATE 24011201371
|
|
BARUM BAR12137
|
|
BENDIX 561663B
|
|
BLUE PRINT ADN14362
22.36 €
-20%
17.89 €
|
|
BORG & BECK BBD5013
|
|
BOSCH 0986478288
|
|
BOSCH 0986479852
|
|
Brake ENGINEERING DI955220
|
|
BRECO BS7454
|
|
BRECO BS7454
|
|
BREMBO 08569110
|
|
CAR 142893
|
|
CIFAM 800348
|
|
DELPHI BG2683
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
DENCKERMANN B130107
|
|
E.T.F. 195001
|
|
FARCOM 230809
|
|
FEBI BILSTEIN 10630
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
FERODO DDF442
69.02 €
-20%
55.22 €
|
|
FIRST LINE FBD530
|
|
FLENNOR FB110074C
|
|
FREMAX BD5001
|
|
fri.tech. DF138
|
|
FTE BS3820
|
|
GIRLING 6026113
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3301064
30.93 €
-20%
24.74 €
|
|
ICER 78BD5001
|
|
IPS Parts IBT1198
|
|
JAPANPARTS DI198
|
|
JAPANPARTS DI198
|
|
JAPKO 60198
|
|
JURATEK NIS109
|
|
JURID 561663J
|
|
KAGER 370137
|
|
KAISHIN CBR096
|
|
KAVO PARTS BR6745
|
|
KAWE 604700
|
|
KAWE 604700
|
|
KEY PARTS KBD5013
|
|
LPR N2661P
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
LUCAS DF2611
|
|
MAGNETI MARELLI 360406000000
|
|
MAGNETI MARELLI 360406035800
|
|
MAPCO 15515
|
|
METELLI 230348
|
|
METZGER 6047
|
|
METZGER 604700
|
|
MEYLE 36155210001
|
|
MEYLE 36155210001
|
|
MINTEX MDC740
|
|
MOTAQUIP LVBD552Z
|
|
NATIONAL NBD339
|
|
NIPPARTS J3301064
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
NK 202237
|
|
NK 312237
|
|
NPS N330N63
|
|
OPEN PARTS BDA139510
|
|
OPTIMAL BS0470
|
|
PAGID 52315
|
|
PEX 140403
|
|
PILENGA 5326
|
|
QH Benelux HP57440
|
|
QUINTON HAZELL BDC3820
|
|
QUINTON HAZELL HP57440
|
|
REMSA 6047
|
|
REMSA 604700
|
|
REMSA 63951
|
|
ROADHOUSE 6047
|
|
ROADHOUSE 604700
|
|
sbs 1815202237
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
sbs 1815312237
|
|
SIMER D1069
|
|
SOLID AUTO (UK) N106048S
|
|
ST-TEMPLIN 011642121136
|
|
STOP 561663S
|
|
SWAG 82910630
|
|
SWAG 82910630
|
|
TEXTAR 92063300
|
|
TRISCAN 812014117
|
|
TRISCAN 812014117
|
|
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 4235001
|
|
TRUSTING DF138
23.79 €
--0%
23.79 €
|
|
TRW DF2611
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
VAICO V3840001
|
|
VALEO 186300
|
|
VEMA 98112
|
|
VILLAR 6281292
|
|
WAGNER WGR04421
|
|
WOKING D604700
|
|
ZIMMERMANN 200250900
|
|
ZIMMERMANN 200250900
|
|
NISSAN 402065F001
|
|
NISSAN 402065F001
|
|
NISSAN 402065F003
|
| Nissan MICRA II (K11) | 54 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 75 коня | бензин |
