спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0275 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 62,2 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 1 |
| външен диаметър | 292 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17890
63.48 €
-20%
50.78 €
|
|
ABE C41047ABE
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
ACDelco AC3128D
|
|
AP 14962
|
|
APEC braking DSK2555
|
|
ASHIKA 6101120
|
|
ASHUKI N01429
|
|
ATE 24010901571
|
|
BENDIX 562576BC
|
|
BLUE PRINT ADN143127
31.13 €
-20%
24.91 €
|
|
BORG & BECK BBD4670
|
|
BOSCH 0986479362
|
|
Brake ENGINEERING DI956642
|
|
BRECO BS7753
|
|
BRECO BS7753
|
|
BREMBO 08A71510
|
|
CAR 1421321
|
|
CIFAM 800903C
|
|
DELPHI BG4108
94.88 €
-20%
75.91 €
|
|
FERODO DDF1590
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
FIRST LINE FBD1754
|
|
FREMAX BD2931
|
|
FTE BS7173
|
|
GIRLING 6060514
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3311050
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
IPS Parts IBP1102
|
|
JAPANPARTS DP120
|
|
JAPKO 61120
|
|
JURATEK NIS156
|
|
JURID 562576JC
|
|
KAISHIN CBR387
|
|
KAVO PARTS BR6796
|
|
KEY PARTS KBD4670
|
|
LPR N2017P
51.62 €
-20%
41.3 €
|
|
METELLI 230903C
|
|
METZGER 230903C
|
|
MEYLE 36155230033
|
|
MEYLE 36155230033
|
|
MINTEX MDC1906
|
|
MOTAQUIP LVBD1301Z
|
|
NATIONAL NBD1489
|
|
NIPPARTS J3311047
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
NK 202273
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
NPS N331N25
|
|
OPTIMAL BS8794
|
|
PAGID 54675
|
|
PILENGA 5397
|
|
QH Benelux HP59052
|
|
QUINTON HAZELL BDC5607
|
|
QUINTON HAZELL HP59052
|
|
SASIC 6106065
|
|
sbs 1815202273
32.89 €
-0%
32.89 €
|
|
TEXTAR 92167500
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
TRISCAN 812014170
|
|
TRISCAN 812014170
|
|
TRUSTING DF1288
|
|
TRW DF6051
68.49 €
-20%
54.79 €
|
|
VALEO 197106
|
|
VEMA 98693
|
|
ZIMMERMANN 200251920
|
|
NISSAN 402061KC1B
|
|
NISSAN 40206JG00A
|
|
NISSAN 43206JD00A
|
|
NISSAN 43206JD00A
|
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 110 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 117 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 141 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 141 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 130 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 114 коня | бензин |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 106 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 150 коня | дизел |
| Nissan QASHQAI / QASHQAI +2 (J10, JJ10) | 103 коня | дизел |
| Nissan JUKE (F15) | 117 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 190 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 110 коня | дизел |
| Nissan JUKE (F15) | 200 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 200 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 94 коня | бензин |
| Nissan JUKE (F15) | 115 коня | бензин |
| Nissan PULSAR хетчбек (C13) | 115 коня | бензин |
| Nissan PULSAR хетчбек (C13) | 110 коня | дизел |
| Nissan JUKE (F15) | 218 коня | бензин |
| Nissan PULSAR хетчбек (C13) | 190 коня | бензин |
