спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0419V |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 20 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| външен диаметър | 256 mm |
| брой на дупките | 6 |
| центриращ диаметър | 86 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ALCO FILTER AD0130
|
|
APEC braking DSK529
|
|
BLUE PRINT ADM54317
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
BORG & BECK BBD4031
|
|
BORG & BECK BBD4156
|
|
BOSCH 0986478802
|
|
BRADI 1261924
|
|
Brake ENGINEERING DI952520
|
|
Brake ENGINEERING DI953080
|
|
BREMBO 09595710
|
|
DELPHI BG2416
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
FERODO DDF357
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
FIRST LINE FBD056
|
|
JURATEK MAZ100
|
|
LUCAS DF1422
|
|
MINTEX MDC972
|
|
MOTAQUIP LVBD759Z
|
|
NATIONAL NBD231
|
|
NK 203222
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC3747
|
|
QUINTON HAZELL BDC4305
|
|
sbs 1815203222
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
sbs 203222
|
|
SOLID AUTO (UK) M206031V
|
|
TEXTAR 92079600
|
|
TRUSTING DF434
38.41 €
-0%
38.41 €
|
|
TRW DF1422
|
|
MAZDA SO8333251
|
|
MAZDA SO8333251A
|
|
MAZDA SO8333251B
|
|
MAZDA UB3933251
|
|
MAZDA UB3933251A
|
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 63 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE автобус (SR1) | 86 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE автобус (SR1) | 63 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 82 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 95 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 64 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 86 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE автобус (SR1) | 82 коня | бензин |
| Kia BESTA кутия | 65 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия | 69 коня | бензин |
