спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF434 |
| тегло | 9,006 kg |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| кръг на дупките | 86 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 20 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ABE C33026ABE
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
AP 24552
|
|
ASHIKA 6003326
|
|
ASHUKI 09906203
|
|
BENDIX 561392B
|
|
BLUE PRINT ADM54317
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
BLUE PRINT ADM54390
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
BOSCH 0986478802
|
|
BRADI 1261924
|
|
BRECO BS7947
|
|
BREMBO 09505710
|
|
BREMBO 09595710
|
|
CAR 142821
|
|
CAR HPD821
|
|
CIFAM 8001618
|
|
COMLINE ADC0419V
43.11 €
-20%
34.49 €
|
|
DELPHI BG2416
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
DELPHI BG416
|
|
E.T.F. 190001
|
|
FERODO DDF357
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
FREMAX BD0001
|
|
FTE BS3747
|
|
GIRLING 6014221
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303026
41.07 €
-20%
32.85 €
|
|
HP (ZEBRA) 53899
|
|
INTERBRAKE MZ201V
|
|
JAPANPARTS DI326
|
|
JURID 561533J
|
|
KAGER 370080
|
|
KAISHIN CBR322
|
|
KAVO PARTS BR4221
|
|
KAWE 641310
|
|
LEMFÖRDER 19010
|
|
LEMFÖRDER 1901002
|
|
LPR M5201V
|
|
MALÒ D203222
|
|
METELLI 231618
|
|
MINTEX MDC972
|
|
NECTO WN670
|
|
NIPPARTS J3303026
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
NK 203222
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
OPTIMAL BS4130
|
|
PAGID 50218
|
|
PILENGA 8024
|
|
PILENGA V515
|
|
REMSA 625820
|
|
ROADHOUSE 625820
|
|
sbs 1815203221
|
|
sbs 1815203222
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
sbs 220004
|
|
TEXTAR 92079600
|
|
TEXTAR 98200079601
|
|
TRISCAN 812050114
|
|
TRW DF1422
|
|
VALEO 186665
|
|
WOKING D641310
|
|
MAZDA S08333251
|
|
MAZDA S08333251A
|
|
MAZDA S08333251B
|
|
MAZDA S083333140
|
|
MAZDA SE2833251
|
|
MAZDA SO8333251
|
|
MAZDA SO8333251A
|
|
MAZDA SO8333251B
|
|
MAZDA UB2933251
|
|
MAZDA UB3933251
|
|
MAZDA UB3933251A
|
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 63 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE автобус (SR1) | 86 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE автобус (SR1) | 63 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия (SR2) | 86 коня | бензин |
| Mazda E-SERIE кутия | 69 коня | бензин |
