спирачен диск COMLINE
спирачен диск
| Производител | COMLINE |
| Парт номер | ADC0536 |
| страна на монтаж | задна ос |
| височина | 64 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| брой на дупките | 4 |
| външен диаметър | 260 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 64,5 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17378
43.25 €
-20%
34.6 €
|
|
ABE C44024ABE
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
ACDelco AC2859D
|
|
APEC braking DSK2336
|
|
ASHIKA 6104414
|
|
ASHUKI 09935204
|
|
ATE 24011002951
|
|
BENDIX 562282B
|
|
BLUE PRINT ADH24352
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
BLUE PRINT ADH24361
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
BORG & BECK BBD4350
|
|
BOSCH 0986479504
|
|
Brake ENGINEERING DI956111
|
|
CAR 1421299
|
|
DELPHI BG3677
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
E.T.F. 190076
|
|
FERODO DDF1488
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
FIRST LINE FBD1366
|
|
fri.tech. DF1103
|
|
GIRLING 6048154
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3314025
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
JAPANPARTS DP414
|
|
JAPKO 61414
|
|
JURATEK HON124
|
|
JURID 562282J
|
|
KAVO PARTS BR2242
|
|
KEY PARTS KBD4350
|
|
LPR H1007P
|
|
MAPCO 15611
|
|
MINTEX MDC1482
|
|
MOTAQUIP LVBE290Z
|
|
NATIONAL NBD1109
|
|
NIPPARTS J3314025
27.72 €
-20%
22.18 €
|
|
NK 202623
|
|
NK 312623
|
|
NPS H331A05
|
|
OPTIMAL BS8780
|
|
PAGID 54386
|
|
PILENGA 5319
|
|
QH Benelux HP58140
|
|
QUINTON HAZELL BDC5602
|
|
QUINTON HAZELL HP58140
|
|
sbs 1815202623
27.2 €
-0%
27.2 €
|
|
sbs 1815312623
|
|
TEXTAR 92138600
|
|
TRISCAN 812040135
|
|
TRISCAN 812040135
|
|
TRUSTING DF1103
|
|
TRW DF4815
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
VAICO V2640008
|
|
VALEO 197015
|
|
VEMA 98673
|
|
VILLAR 6281237
|
|
HONDA 42510S1AE00
|
|
HONDA 42510S1AE10
|
|
HONDA 42510SL5950
|
| Honda ACCORD VI (CG, CK) | 136 коня | бензин |
| Honda ACCORD VI Hatchback (CH) | 136 коня | бензин |
